PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611272}

Commandos: Zadania specjalne

Commandos. Mas allá del deber
8,3 967
ocen
8,3 10 1 967
Commandos: Zadania specjalne
powrót do forum gry Commandos: Zadania specjalne

Dużo myślenia (planowania), wysoki poziom trudności, wiele możliwości. W stosunku do pierwszej części bardzo fajnie rozwinięto umiejętności komandosów. Trzymanie na muszce, ogłuszanie, kajdanki, papierosy, zachowanie niemców (np. uciekających bez munduru). Trochę mniej klimatu niż w CBEL, ale za to nadrabia taktyką.

wg mnie chyba najtrudniejsza. Kilka razy przeszedłem ten dodatek, ale pamiętam że misja na stacji kolejowej, gdzie trzeba było wysadzić te działa i wagony to była masakra. Bardzo majo miejsc do ukrycia się, osłon i mnóstwo patroli. Nigdy nie użyłem kodów, ale tej misji po cichy przejść po prostu nie mogłem - pistolety co krok :) Ale ogólnie miło wspominam tą gierkę.

ocenił(a) grę na 8
rumpel86

rzeczywiście misja na stacji kolejowej była chyba najtrudniejsza, też zajęła mi sporo czasu... dodatek jest super
jednak ruga część najlepsza w trójka ma coś odpychającego że nawet nie chce się w nią grać, bynajmniej ja tak mam ...
polecam też pierwszą część "Desperados poszukiwany żywy lub martwy" w stylu commandosa sporo misji, ciekawa, dosyć trudna
pozdro .

aro8736

Tak, Desperados to była gierka. Bardzo mi się podobała i wciągała mnie na długie godziny. Wg mnie była tak samo dobra, jeśli nawet nie lepsza od Commandos 2. Szkoda że, wyszło tak niewiele takich taktycznych gier.

ocenił(a) grę na 9
rumpel86

Dla mnie ta na stacji kolejowej też była najtrudniejsza,a najbardziej podobała mi się ta z porwaniem tego pułkownika.Szpieg go rozebrał,a Zielony beret na barana go wziął.Hehe,to było dobre.

A jak grasz to zapisujesz grę czy za jednym razem podchodzisz?Ja bez zapisu chyba bym nie dał rady.Kilka razy myślałem że szlag mnie trafi i już mnie głowa bolała od tego myślenia

dominik9051

Nie, coś Ty :) Nie wyobrażam sobie przechodzenia misji bez zapisu. Mnie też by szlag trafiał. Commandos za trudne są na to. Przynajmniej dla mnie. No chyba żeby najpierw przechodzić jakąś misję wielokrotnie i bardzo dobrze ją poznać, to można by spróbować bez zapisywania. Ale czy to ma w ogóle jakiś sens?

ocenił(a) grę na 9
rumpel86

Satysfakcja była by wielka gdyby komuś udało się przejść całą grę bez zapisu

dominik9051

Ale to chyba niemożliwe. Nie wyobrażam sobie nawet tego :)

rumpel86

ja przeszedłem Commandos: Behind Enemy Lines bez zapisu, mialem jakąs spiraconą wersję gdzie nie można było tego włączyć. Jedna misja zajęła mi miesiac. Było cięzko, ale satysfakcja z przejścia misji wykonując wszystko idealnie dużo większa niż przy zapisywaniu

ocenił(a) grę na 9

Świetna gierka. Nowe możliwości takie jak paczka papierosów ,kamień, kajdanki w porównaniu z CBEL sprawiają że ta gra jest jeszcze ciekawsza no i muzyka w grze tylko podwaja jej niesamowity klimat (http://www.youtube.com/watch?v=hu9w8dyLfQY) . Naprawdę można się przenieść w zamierzchłe czasy II WŚ i czuć że steruje się grupką prawdziwych i nieznanych do dziś bohaterów wojennych, którzy może istnieli :) Bardzo szkoda że nie było więcej kontynuacji w starym dobrym stylu...

ocenił(a) grę na 10
meb90

Jeśli ktoś szuka czegoś nowego w tym wydaniu to polecam Shadow Tactic - Blades of the Shogun

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones