PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614042}

Crash Bandicoot 3: Warped

Crash Bandicoot: Warped
8,7 4 950
ocen
8,7 10 1 4950
Crash Bandicoot: Warped
powrót do forum gry Crash Bandicoot: Warped

Uwielbiam Crash'a tego z PSX i tego z PS2 Wszystkie części mi się podobają ,seria warta zagrania

ocenił(a) grę na 9
JonVon

W te na PS2 nie grałam, ale poprzednie części były GENIALNE.

ocenił(a) grę na 9
shika9

zgodzę się ile ja się w to nagrałem szok gra super

Niszczyciel2000

Crash na PS2 nie jest już tak wybuchowy. Konkurencja ze strony części Warped stała się zbyt wysoką poprzeczką. Też grałam w nią baaardzo długi czas xD Uwielbiałam pokonywać czasowe rekordy :)

ocenił(a) grę na 9
kate_mountan

to prawda ;p
crashe na ps2 i xboxa może nie są aż tak fajne ale są zajebiste w porównaniu z tą chałą na xboxa360 ;p

ocenił(a) grę na 9
JonVon

Zgadzam się:D pamiętam jak za małolata przeszliśmy całą 3kę bez wyłączania konsoli (memorki jeszcze nie miałam) a potem się okazało, że trzeba ją przejść jeszcze 2 razy:P <wtf_face> ;D

ocenił(a) grę na 10
Lajla

Taaa... za dzieciaka, jeszcze na ps1... to było niesamowite. Najbardziej w pamięć zapadł mi ten Władca Czasu. Niemniej wszyscy bossowie byl świetni i klimatyczni (mimo,. że byli słodkimi futrzakami...)

ocenił(a) grę na 9
ichear

haha
od kiedy np. TINY TIGER albo DINGODILE są "słodkimi" futrzakami ?

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

Mimo wszystko na swój sposób są :)

ocenił(a) grę na 9
mendey

Możliwe ...
Dla kogoś pewnie tak ja ich traktuje jako fajne wymyślone postacie(sorry wiem że powinienem napisać " POSTACI " ale dla mnie to tak idiotyczna zmiana w języku polskim że wolę jej nie powtarzać ;p)
z gier

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones