PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651891}
7,2 4 251
ocen
7,2 10 1 4251
Crysis 3
powrót do forum gry Crysis 3

może za rok wymienię kartę i zagram, ale wtedy już ściągnę za kare

palel47

1) Durex to firma produkująca prezerwatywy. ;)
2) Chcesz "karać" twórców gry, dlatego, że TY nie masz odpowiedniej karty graficznej?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
melman1996

"za kare" bo tworcy wydali gre ktora wymaga karty graficznej ktora w pelni wykorzysta biblioteke dir 11 :) i nie dziwie sie mu :P tez mam dobry sprzet nawet bardzo dobry a w crysisa 3 nie moge pograc bo 11 moja karta nie obsluguje :P (zaraz dostane komenty ze nie jest taki dobry skoro 11 nie obsluguje xD ale sugeruje sie tym ze wszystkie gry ktore maja wysokie wymagania u mnie smigaja na najwyzszych detalach :) .... max payne 3 , hitman absolutionm, crysis 2 , battlefield 3, gta 4, batman arkham city i batman origins) tak ze tez bym najchetniej zlinczowal tych tworcow xD

Venom_6

Większość gier, które wymieniłeś, działają na starych silnikach (Unreal Engine 3 i Euphoria), więc się nie dziw, że Crysis 3 Ci nie działa. Gdy Crysis (1) wychodził, też wielu graczy płakało (w tm ja), że mu ta gra nie działa, bo za duże wymagania itd a przecież wiadomo, że marka Cryteka jest bardziej benchmarkiem czy pokazem możliwości PC niż grą. Oczywiście Crysis 2 to dla mnie nie crysis, bo twórcy zmienili formę gry, by przypodobać się fanom CoDa i BFa.
Ok wylałem swoje żale:)
P.S. Crysis 3 ma wysoką ocenę, bo jest świetny w multi. Polecam kupić, bo kosztuje grosze (jak na nową grę)

palel47

DirectX a nie durex!!!

sadzik444

Thank you Captain Obvious.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones