PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809079}
8,2 1 782
oceny
8,2 10 1 1782
DOOM: Eternal
powrót do forum gry DOOM: Eternal

Zatem od początku. Pod koniec każdego poziomu gra umożliwia nam szybką podróż po przebytym właśnie levelu. Można wtedy sobie pozbierać znajdźki, wziąć udział w opcjonalnych starciach itp. Niestety w misji "Taras Nabad" uruchomienie szybkiej podróży powoduje buga, który może uniemożliwić skończenie tej misji. Przenosisz się do wybranego punktu i potem nie masz już możliwości powrotu do miejsca gdzie znajduje się portal, do którego trzeba wejść by zakończyć misje. Wczytywanie punktu kontrolnego, uruchamianie gry ponownie itd. nic nie daje. Trzeba iść całą misje od nowa, a misje w tej grze do krótkich nie należą, Ja miałem zrobioną mapę w prawie 100%, na koniec użyłem szybkiej podróży żeby zabrać jakiś badziew, który opuściłem po drodze. No i klops na wodę, gra cofała mnie w momencie zeskoku do miejsca z ww. portalem. Sprawdziłem co i jak i się okazało, że to błąd, który powtarza się nagminnie, a Bethesda kładzie kiełbasę na to by to połatać. Ja grałem na PS4, ale na PC też występuje. Miejcie to na uwadze, żeby potem nie ciskać padem po podłodze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones