PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809079}
8,2 1 768
ocen
8,2 10 1 1768
DOOM: Eternal
powrót do forum gry DOOM: Eternal

Gra była świetna pod wieloma względami. Niekórzy mówią, że przydługa i repetywna, ale akurat to zależy co kto lubi. Mi osobiście walki z bossami były całkiem meh...

Spoilery poniżej:

Podobało mi sie wprowadzenie do walki z Doom Hunterem. Cały level był zapowiedzią tego co się zbliża. I sam Doom Hunter jako boss był ok, i do tego później etat gdzie musisz bić obu na raz - miód. Ale 3 pozostałe bossy (sam fakt że są 3 więcej jest troche smutny). są takie sobie. Cała gra rozwija się przez około 14 leveli i miałem nadzieje na więcej dużych starć.

ocenił(a) grę na 7
arte_nm

To był Marauder. To nie był boss tylko champion. Cały myk z nim polega na tym że można go bić tylko w momencie gdy on cię zaatakował i zaświeciły mu się zielone oczy.

Napewno fajni wyglądał i fajnie fabularnie był w to wplątany. Reszta bossów to prawda ssie jaja i to nawet tych bosów z obu dodatków bo wyszły dwa rozszerzenia do tej gry. Jeżeli planujesz wrócić to polecam te oba rozszerzenia to jeszcze raz tyle gry i dowiadujesz się o co w tym wszystkim chodzi.

ocenił(a) grę na 9
ChubakaCieLubi

Nie Kolego/Koleżanko, Doom Hunter nie Marauder.

https://doom.fandom.com/wiki/Doom_Hunter

ocenił(a) grę na 7
arte_nm

A ja myślałem że chodzi Ci o Maraudera tak to faktycznie dwaj różni przeciwnicy. Ale podobnego kalibru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones