PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624526}

DOOM

8,0 4 283
oceny
8,0 10 1 4283
DOOM
powrót do forum gry DOOM

Rakietnica pod "piątką", Super Strzelba, strejfowanie, żadnego przeładowywania, Piła Mechaniczna, masa różnorakich stworów do krwawego rozwałkowania etc. oraz bardzo dobra, obrazowa grafika i świetna muzyka. Minusem jest dość rozczarowująca końcówka i troszkę bugów - Jednak każdy gracz, który wychowywał się wśród tuzów złotych lat 90-tych musi w to zagrać!

_GsHock_

Zapomniałeś mi jeszcze w czasie ostatniej rozmowy powiedzieć, dlaczego, skoro sam się czepiasz ludzkich błędów, obrażasz ludzi krytykujących Twoje błędy. Dlaczego? (Przy tym Twoje są poważniejsze.)

ocenił(a) grę na 8
hyrkan

HISTERIA xD Postaraj się czytać ze zrozumieniem. Tyle.

_GsHock_

I znów niemerytorycznie. Jak taki kulturalny człowiek jest w stanie tak bardzo omijać treść pytań i pisać jak gnojek? :D

Dlaczego, dziecko drogie, masz problem z tym, że ktoś skoryguje Twoje błędy? Zabolało Cię ich wskazanie?

ocenił(a) grę na 8
hyrkan

HISTERIA xD mały 'trollik'

_GsHock_

No, widać jaką kulturę przekazała Ci mama.

Zabolało Cię, że wskazałem Ci Twoje błędy (większe niż Ty znalazłeś u innych)?

ocenił(a) grę na 8
hyrkan

HISTERIA xD ODERWANIE OD RZECZYWISTOŚCI... mały 'trollik'

_GsHock_

Skoro już mowa o rzeczywistości, to jednak Ty pisałeś poezje o niestworzonych ilościach materii w Układzie Słonecznym.

A nazywasz oderwaniem od rzeczywistości fakt, że Ci błędy poprawiam. Ty dajesz radę wierzyć w to, co piszesz? Czy to taka próba ataku tylko, ale sam rozumiesz, że kiepska?

ocenił(a) grę na 8
hyrkan

Zazdrość i Kompleksy wobec mnie powodują u Ciebie chęć spamowania w tylu miejscach w kółko tych samych wyssanych z palca dyrdymałów o tych kilku lapsusach językowych?:) Rozumiem. NATOMIAST PROSZĘ MNIE PRZESTAĆ NIEPOKOIĆ.

_GsHock_

Myślisz, że zazdroszczę Ci ignorancji w kwestiach fizyki?

_GsHock_

Ależ niemerytorycznie odpowiadasz.

Powiedz no, odróżniasz już reakcję termojądrową od spalania?

ocenił(a) grę na 8
hyrkan

Dobra, pośmiałem się z Ciebie. Teraz już wystarczy tej zabawy. Bo już przekraczasz granicę. PROSZĘ PRZESTAĆ MNIE ZACZEPIAĆ.

_GsHock_

A może byś tak odpowiedział na pytanie?

W tym miejscu pytam, czy odróżniasz reakcję termojądrową od spalania. Rozbijam Ci dłuższy wątek na oddzielne pytania, bo nie wykazałeś zdolności radzenia sobie z tekstem, w którym jest kilka pytań jednocześnie.

Czy już odróżniasz syntezę termojądrową od spalania? :)

ocenił(a) grę na 8
hyrkan

PROSZĘ PRZESTAĆ MNIE NIEPOKOIĆ.

_GsHock_

:) Proszę się zacząć uczyć fizyki!

Czy odróżniasz już syntezę termojądrową od spalania?

ocenił(a) grę na 8
hyrkan

PROSZĘ PRZESTAĆ MNIE NIEPOKOIĆ.

_GsHock_

Uderzyłeś się?

Czytaj wolniej, byle ze zrozumieniem.

Czy odróżniasz już syntezę termojądrową od spalania, dziecko?

ocenił(a) grę na 8
hyrkan

Zazdrość i Kompleksy wobec mnie powodują u Ciebie chęć spamowania w tylu miejscach w kółko tych samych wyssanych z palca dyrdymałów o tych kilku lapsusach językowych?:) Rozumiem. NATOMIAST PROSZĘ MNIE PRZESTAĆ NIEPOKOIĆ.

_GsHock_

Myślisz, że zazdroszczę Ci tępego kopiowania postów? :)

_GsHock_

No, młody, postaraj się czytać ze zrozumieniem.

Pytam Cię, czy odróżniasz spalanie od syntezy termojądrowej. Nie zmieniaj tematu, będzie szybciej. :D

ocenił(a) grę na 8
hyrkan

Zazdrość i Kompleksy wobec mnie powodują u Ciebie chęć spamowania w tylu miejscach w kółko tych samych wyssanych z palca dyrdymałów o tych kilku lapsusach językowych?:) Rozumiem. NATOMIAST PROSZĘ MNIE PRZESTAĆ NIEPOKOIĆ.

_GsHock_

Myślisz, że zazdroszczę Ci pisania głupot w reckach? :)

hyrkan

To ty tu bardziej na dzieciaka wychodzisz. Pytasz o coś o czym pewnie 80% społeczeństwa polskiego nie ma pojęcia. A pewnie i więcej. Choć pewnie masz frajdę z irytowania go, co trolku?;)

Radek_Traczyk

Gdybym tak przyszedł na forum, trolku, żeby kogoś poirytować, to mając do wyboru człowieka, który wie, czym się synteza od spalania różni, i człowieka, który błądzi i pisze na ten temat głupoty, trollowałbym faktycznie tego błądzącego.


Ale słyszałem o ludziach, którzy wchodzą na forum, żeby trollować tych mających rację, a bronić tych plotących głupoty. Jak myślisz, czemu to robią? :)

hyrkan

Dla beki. Xd

Radek_Traczyk

:) O widzisz. Niektórzy mają bekę z błędów, inni z poprawności. Z pewnością wielu ludzi bez wykształcenia cię popiera.

hyrkan

Wiesz nie przepadam za fizyką, wolę historię. O której ty pewnie nie masz zielonego pojęcia.

Radek_Traczyk

Bardzo ciekawy argument. Skoro ty nie przepadasz za fizyką, to ja nie mam pojęcia o historii. :)

Rozumiem, że nie przepadasz za logiką argumentacji. Historia, jako nauka, pozbawiona logiki argumentacji nieszczególnie się różni od baśni.

hyrkan

Rzadko kiedy można spotkać osoby które mają wiele zainteresowań. Lubisz Fizykę to założyłem że interesujesz się tylko nią.

Radek_Traczyk

Nie masz czasem 14 lat? To odnośnie opinii, że wychodzę na dzieciaka. :)

hyrkan

No bo trochę wychodzisz. A ile mam lat to nie twoja sprawa. Szczerze, mam gdzieś czy uważasz mnie za dziecko czy nie.

Radek_Traczyk

Próbuję sobie wyobrazić, że mnie uczniowie podstawówki w moim mieście R na ulicy wyzywają od trolli i mówią mi, że mają gdzieś, co uważam. :D Bardzo by się musieli odważni zrobić w tym celu, w netach łatwiej udawać, że się jest na poziomie rozmówcy. :)

Na egzaminie ósmoklasisty nie zaczynaj nazw dziedzin wiedzy dużą literą, to błąd.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Radek_Traczyk

Napisałeś zgodnie z tym, co rozumiesz jako dojrzałość. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones