PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615005}
3,4 173
oceny
3,4 10 1 173
Daikatana
powrót do forum gry Daikatana

Gra

ocenił(a) grę na 8

Niewiem czy ktos tutaj zajrzy ale i tak sie wypowiem na temat tej gry,Fabula hmm no niepamietam jaka byla ale mnie jedynie bardzo wciagnela ta gra,a na grafike to nawet niezwracalem uwagi choc byla naprawde kiepska,podobaly mi sie w niej epizody jak np w egipcie,gdzies w jakiejs jak by dzungli te elektroniczne muchy sie zabijalo i zaby no i wiele innych,podobalo mi sie tez to ze w kazdym epizodzie w zaleznosci jaki klimat byl miales roznorodne bronie pasujace do misji w kazdym epizodzie,no i Muzyka moim zdaniem Wymiata.Jesli wypowiedzialem sie w dosc niezrozumialy sposob to trodno.

deep1984_84

I jednak ktoś zajrzał XD
No ja jakoś niestety nie miałem okazji zagrać w tę grę ....ale chciałem mimo negatywnych recenzji :D

ocenił(a) grę na 6
deep1984_84

Muzyka była rzeczywiście dobra, podobnie jak konstrukcja i tematyka poziomów czy same gatunki broni. Myślę, że ludzie nie potrafią odczepić samej gry od kampanii reklamowej, a durne miano 'najgorszej gry wszechczasów' jest kompletnie niezasłużone.

ocenił(a) grę na 1
deep1984_84

Ta gra miała tak cudownych "pomocników" sterowanych przez AI, że dziwi mnie fakt iż ktokolwiek ją ukończył. Niemniej dla masochistów - idealny wybór ;) Ja tam wolę Doom'a. A jak chce się powk**wiać to odpalam Super Meat Boy'a ;) Jak ukończyliście to powiedzcie, serio pod koniec jest mapa w przyszłości? Bo odpadłem jeszcze na etapach w korporacji Mishima.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones