PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608730}
7,5 2 371
ocen
7,5 10 1 2371
Dark Messiah: Might and Magic
powrót do forum gry Dark Messiah: Might and Magic

Miłe zaskoczenie jak dla mnie. Gra jak najbardziej dobra, świetnie się przy niej bawiłem, choć też coraz dalej to nudniej, ale polecam.

ocenił(a) grę na 8
drenz

Nie zgadzam się ze co raz nudniej :P Gra wyśmienita, szkoda że nie zrobili kontynuacji :(

użytkownik usunięty
Gimer1992

Ja uważam podobnie, tymbardziej, że końcówka aż się prosiła o jakiś sequel.

użytkownik usunięty
drenz

Moim zdaniem za krótka, czyli wcale nie nudna. Wracam do niej kilka razy w roku.

Zmieniam zdanie co do tej gry. Faktycznie nie jest nudna. Ostatnio odpaliłem i kolejny raz świetnie się przy niej bawiłem bez grama nudy. Ocenę podwyższam.

użytkownik usunięty
drenz

Cieszę się:)

ocenił(a) grę na 10
drenz

Gra wspaniała. Wcale nie jest nudniej, wręcz masakrowanie przeciwników pod koniec sprawia nieopisaną frajdę. Do tego 4 zakończenia

SPOILER

1. Zabijasz Leanne, Xana zostaje w twojej głowie, oddajesz czerep ojcu
2. Zabijasz Leanne, Xana zostaje w twojej głowie, nie oddajesz czerepu ojcu.
3. Zostawiasz Leanne przy życiu, lecząc się w sanktuarium pozbywasz się Xany, oddajesz czerep ojcu
4. Zostawiasz Leanne, pozbywasz się Xany, nie oddajesz ojcu czerepu.

Gra warta tego, aby poświęcić jej swój czas

użytkownik usunięty
waldeck

Chyba jest 5: można pozbyć się Xany i zostawić czerep tylko dla siebie.

ocenił(a) grę na 8

Jak pozbędziesz się Xany, to z automatu pozostaje Leanne chyba

użytkownik usunięty
Sllipp

Tak, są chyba jednak 4 zakończenia.

użytkownik usunięty

Dziewczyna oceniająca moją ulubiona grę wszech czasów na 9 :D Ewenement. Zaproszenie obowiązkowo wysyłam

użytkownik usunięty

Myślę, że znalazłoby się jeszcze parę takich dziewczyn:) Szkoda jednak, że ta gra nie jest tak znana, jak na to zasługuje.

użytkownik usunięty

A no niestety. Ludzie nie wiedzą co tracą, bo system walki to tu jest jedyny w swoim rodzaju. Namawiałem już wiele osób do zagrania, nie uległ niestety nikt.

No ale jak widać na polskim filmwebie jesteś jedyną taką kobietą więc jesteś w tej kwestii wyjątkowa xd

ocenił(a) grę na 8
drenz

Wyzyc sie mozna w tej grze.......

ocenił(a) grę na 9
Oczkins_92

O tak... grałem w tą grę wiele razy. Teraz jak widzę, jak ludzie lamią w tą grę nie potrafiąc grać, krew mnie zalewa i zabieram im myszkę xD

ocenił(a) grę na 8
drenz

Fajna gra, ale przypomniała mi dlaczego nienawidzę wszelkich trujących stworzeń w grach.

sebogothic

hahah to samo spostrzeżenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones