PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608730}
7,5 2 372
oceny
7,5 10 1 2372
Dark Messiah: Might and Magic
powrót do forum gry Dark Messiah: Might and Magic

Jeśli jesteście wielkimi fanami DMoMM i lubicie też gry z serii Heroes of MM to polecam wam szczerze grę - Heroes of MM 5: Dzikie Hordy.

Gra jest świetna, wciągająca, ładna oprawa. Nie dużo jej brakuje do Heroes 3 moim zdaniem. Nie w tym jednak rzecz. Kieruję to do fanów Dark Messiaha bo Dzikie Hordy nawiązują prawie w całości do fabuły gry Dark Messiah! Pozycja obowiązkowa.

Pozdro

Popieram dzikie hordy na prawdę świetna gra na miarę 3.

ocenił(a) grę na 9
adrian229

Nie zgadzam się. Heroes 3 przewyższa wszystkie inne części. Jest niezwykle bliska ideału.

ocenił(a) grę na 9

Dzięki za info, może to pomoże mi się przemóc i zagrać nieco dłużej w coś więcej z tej sagi niż DMoMM.

A Dzikie Hordy są przed czy po Dark Messiah? Chyba przed, nie?

ocenił(a) grę na 7
Dassanar

Przed, w zasadzie to nie są jakoś bezpośrednio związane z Dark messiahem ale poznanie dzikich hord nam objaśni szerzej całą fabułę. No i w DzH możemy pograć jedną z kampanii Arantirem :)

ocenił(a) grę na 9
Venderein

Hehe, Arantir fajny jest, ja za bardzo jakoś nigdy nie mogłem się poddać "hirołsom" (10X bardziej wole Disciples) i nie zdołałem gościa zbytnio poznać, niestety.

ocenił(a) grę na 10

Grywam ostatnio w Heros 6 i ma chyba jeszcze więcej z tej gry... Ale i tak nic już nie przebije Dark M. Przeszedłem ją na różne sposoby... Ileś razy i mój sposób rozdzielania umiejętności mam lepszy od schematu ścieżek ;]

ocenił(a) grę na 8

O kurcze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones