PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674760}
8,0 3 276
ocen
8,0 10 1 3276
Dark Souls II
powrót do forum gry Dark Souls II

Byłaby dziesiątka

użytkownik usunięty

No ale cóż, Kapliczka Amany, podczas gdy dotychczas nie kupiłem ani jednej strzały, zajęła mi 6
GODZIN. Cała ta lokacja to jakiś nieśmieszny żart, nigdy się tak nie sfrustrowałem przed
komputerem. Poza tym grafika - jest ładnie bo design, animacji mnóstwo, ale jak zobaczyłem
"szachownicę" z tekstur trawy i dosłownie tekturowe drzewa (i to nie z boku, stanowiące część
widoczków) to się zachłysnąłem grajstacją pierwszą. Dajcie spokój, to jest zwykłe niechlujstwo i
bądź co bądź odcinanie kuponów. Mimo tego - niesamowita gra, łapy w górę bo to jedna z niewielu
gier które warto kupić za pełną cenę 239 złotych. Nawet jak któs nie lubi RPG (aka ja)
prawdopodobnie spędzi pierwszą noc obijając się obok, "cwela pod drzewem" :) Polecam z całego
serca

użytkownik usunięty

Nie wiem jak w ogóle doszedłeś tak daleko bez łuku i strzał.
Absrahując sam fakt niskich ich wymagań co do umiejętności i niskiej ceny strzał.

A tekstury są niewybaczalne, zwykłe lenistwo i brak pomysłu na zapełnienie lokacji.
Szczególnie widoczne w Earthen Peak.
+ winda do Iron Keep jadąca do nieba zamiast głęboko pod ziemię.
Duży minus w porównaniu z pierwszą częścią, gdzie design poziomów był genialny.

Pozostaje czekać na Lords of the Fallen, bo na nowych Soulsach, koniec końców, zawiodłem się.

użytkownik usunięty

Cóż, w jedynkę jeszcze nie grałem, może dlatego nie widzę braków w stosunku do niej. Trzeba nadrobić w tempie natychmiastowym.

ocenił(a) grę na 10

wystarczy trochę skilla i cierpliwości :) ja całą grę skończyłem bez łuku i strzał a magia doszła dopiero przy Królu Vendricku (dodatkowy final boss) który mnie niesamowicie sfrustrował :P

ocenił(a) grę na 8
prowned

Jeśli zacząłeś rozwijać magię dopiero przy Vendricku, to nieźle musiałeś się nafarmić, żeby stała się użyteczna ;)

widzę, że nie tylko ja miałem "maleńki" problem z przejściem przez kapliczkę amany :D zajelo mi to kilka godzin. rownież uzyłem strzał. I myślałem ze sie popłaczę ze złości. troche jak w DLC, przy 40 śmierci od Elany, Plugawej Królowej. Ostatecznie teraz jestem w tych 1,8% ludzi, którzy ukonczyli 100% osiągnięc. Jak ktos chce to chetnie udziele rad. Lacznie w DS I i II mam ponad 300h.

ocenił(a) grę na 9
dj135790

100% ? hehe

Ile ja się męczyłem z dropieniem medali słonecznych, aby zdobyć wszystkie cuda ;)

mich145

a ja to nawet byłem zaskoczony jak szybko mi się to udało :) tylko 3 dni. Przy Chciwym Demonie prawie wszystkie. Ale że jestem wygodnym człowiekiem to miałem grę zminimalizowaną ciągle, a odpalałem tylko jak pad zaczynał wibrować. Szczęście, że ludzie tacy wygodni i nie umieją sami bossa zabić :)

ocenił(a) grę na 9
dj135790

Ja musiałem dropić, od tych jaszczurów w dolinie żniw, bo mi się skończył xbox live ;/
Tak wiec trochę mi zeszło, na ogniskach tam miałem ng +13 ;)

Gorzej było z zabiciami na dzwonnicy bo nie raz we 2 atakowali, albo ktoś czekał przy spocie i walił z gniewu bogów jak sie pojawiłeś.

ocenił(a) grę na 6

ta gra leci tylko na tym co było w jedynce a i tak wszystko sknociła.....tania podróba pierwszej cześci i tyle chociaż da sie grać......to troche jak skopiować kartke na drukarce ale wyblakła i z błedami dalej spełnia swoją funkcje jednak oryginał lepszy:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones