PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614756}
8,5 4 407
ocen
8,5 10 1 4407
Dark Souls
powrót do forum gry Dark Souls

Przeszedłem ją raz po czym zresetowałem i zacząłem przechodzić ponownie rozwiniętą postacią - Northern Undead Asylum, Undead Burg, Undead Parish oraz Depths zaliczyłem w 30 minut.
Blighttown oraz Sen's Fortress zajęło mi kolejne 30 minut. Z Ornstein and Smough męczyłem się z godzinę (najtrudniejsza część gry). Czyli w 60 minut + 1 godzinę miałem ukończone jakieś 3/4 gry.
W New Londo Ruins, Demon Ruins, Lost Izalith, The Catacombs oraz Tomb of Giants już nie chciało mi się grać bo powiedzmy szczerze, że te miejsca są słabe a Tomb of Giants to przegięcie (wszędzie ciemno).
Gdyby w Gears of War 3 był taki poziom trudności oraz tak odległe savepointy to pewnie trzeba by było w to grać z 300 godzin. Na serio mówię.

Gra fajna ale króciutka. Trzeba też często zaglądać do internetu bo w wielu momentach kompletnie nie wiadomo co robić.

PS. Koniecznie trzeba rozwinąć piromancję bo bez niej jest ciężko w wielu momentach.

Zainspirowany

Ja grę skończyłem po 45 h.

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

Ja wogle szkoda nerwów i życia na takie gry warto sie zapoznać ale frajdy z tego nie ma żadnej tylko frustracja i frustracja....Poszedł uninstall gdy moja postać weszła do wody po czym pochłoneła ją ona niczym Bezczeluści przepaść....Jak dla mnie to gry mają dawać rozrywke tutaj takiej według mnie próżno szukać.

twokill

Ale satysfakcja po pokonaniu bossa i ukończeniu gry ...miód ;)

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

Raczej trudność tej gry wynikała z jej minusów małych map strasznego sterowania .....Bossy ....omine ten temat....Wole gry gdzie jednak można przeżyć przez całą gre i wczuć sie w klimat mało jest takich gier ....tutaj nie ma żadnych szans na przezycie zapewne 95% zgineła już w pierwszej lokacjii .....

ocenił(a) grę na 10
Zainspirowany

Zgadzam się w 100% - gdyby tryb singleplayer w grach z serii Call of Duty miały taki system chekpointów to zamiast tych kilku godzin ukończenie gry zajmowałoby przynajmniej 20 godzin.
Podobnie, jak Tobie gra znudziła mi się po dojściu do New Londo Ruins. Tak na marginesie mogliby na osłodzenie trudu poświęconego na jej ukończenie zaserwować jakieś fajne outro - porównywalne z intro.

ocenił(a) grę na 10
Zainspirowany

Cóż... to chyba było oczywiste że przechodzenie gry rozwiniętą postacią będzie znacznie krótsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones