PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614756}
8,5 4 406
ocen
8,5 10 1 4406
Dark Souls
powrót do forum gry Dark Souls

Nie chodzi o poziom trudności ,bo Ninja Gaiden imo jest trudniejszą grą ,ale o to że jeden cios zabija Cię ,poległem na Gargulcach ,tego się nie da przejść ,ponieważ zanim pokonujesz jednego pojawia się drugi ,jest to celowy zabieg abyś nie miał pola walki i nie miał dokąd uciec ani zrobić rolla i od razu zginął.
Chora gra dla chorych ludzi , walczę po raz 50 z tymi gargulcami i cały czas to samo, nie potrafię zabić pierwszego zanim pojawi się drugi ,a o to chodzi, bo by było dużo łatwiej.
Nie wiem jak ludzie potrafią przechodzić to niemal z zamkniętymi oczami ,ja spędziłem cały dzień na tym dachu i nie potrafię ich pokonać.Ponieważ po jednym pojawia się drugi tyle.
Szkoda bo uwielbiam Dark Fantasy a ta gra jest definicją tego gatunku podobnie jak Berserk.
Trainery nie wchodzą w grę bo nie jestem ciotą.

Solaris_fw

Gargulce są w tej grze po to by nauczyć gracza mechaniki przywoływania sprzymierzeńców. Przy ognisku wykorzystaj jedno człowieczeństwo i zamień się w człowieka. Zaraz przed wejściem na dach możesz użyć przedmiot do przywoływania sprzymierzeńców. Nie pamiętam już dokładnie co to było, ale z tego co pamiętam to dostajesz ten przedmiot od rycerza podziwiającego Słońce. Gdy takiego NPCa przywołasz to przez pewien czas będzie za tobą chodził i wspierał cię w walce. Gargulce stają się banalnie proste gdy masz sojusznika. Samotnie są niemal nie do pokonania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones