PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614428}
7,7 2 742
oceny
7,7 10 1 2742
Darksiders II
powrót do forum gry Darksiders II

Gra 4/10

użytkownik usunięty

Gra jest trochę nudnawa , grafika może nie jest świetna ale daje rady , nie gra się źle ale
czegoś tej grze brakuje ... Nie grałem w poprzednią część , grałem tylko w tą gry nie
ukończyłem znudziła mnie w ten sam dzień w którym zacząłem grać .

Zagraj koniecznie w jedynkę - jest bardzo wciągająca. :) Dwójka nie dodaje nic nowego od siebie w stosunku do poprzedniczki.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

i tu sie mylisz. 2 poszerza znacznie bardziej, fajną 1. dwójka to po prostu dopracowana i bardziej rozbudowana jedynka

marcusfenix345

Zdania uczonych są podzielone...

STAMiNA

Grywalność - bardzo ok, najmocniejszy punkt gry, momentami jeżeli nie korzysta się z żadnych solucji itd trzeba odrobinę pogłówkować też.
Grafika - w konwencji pierwszej części, typowa dla konsoli co mnie trochę przeszkadza jak gram tylko na PC. Głównie chodzi o infantylne animacje, braku jakiegoś klimatu np mgły itd.
Muzyka - zdecydowanie najgorszy punkt gry. W ogóle nie buduje klimatu, a wręcz momentami jest sielankowo. Nie wpada ani jeden kawałek.
Fabuła - hmm parę dziur jest, ale ogólnie ciekawy koncept i rozbudowanie.

Podsumowując, jest niezła. Nie wrócę jednak do niej, bo nie jest aż tak dobra.

Jaq87

>najmocniejszy punkt gry, momentami jeżeli nie korzysta się z żadnych solucji itd trzeba odrobinę pogłówkować też.
Za to właśnie polubiłem jedynkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones