PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614428}
7,7 2 742
oceny
7,7 10 1 2742
Darksiders II
powrót do forum gry Darksiders II

Kontynuacja 9/10

ocenił(a) grę na 9

Rzadko się zdarza żeby kontynuacja była lepsza od pierwszej części tak jak jest to w przypadku DS2 Jeżeli chodzi o oprawe graficzną nie jest może ona najwyższych lotów jak np: God of War co nie zmienia faktu ze gra się w nią rewelacyjnie! Jedynym minusem tej gry jest to ścieżka audio niekiedy nazbyt często powtarzająca się i nie pasująca do klimatu gry ( przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie ) szkoda bo za muzykę odpowiada Jesper Kyd. Jest to jeden z lepszych tytułów w które udało mi się zagrać, napewno wróce to tej gry jeszcze nie raz GORĄCO POLECAM ! 9/10

ocenił(a) grę na 9
ALiEN29

Modele postaci może nie są arcydziełem ale za to krajobrazy w grze są przepiękne ... nieraz zatrzymywałem się żeby podziwiać widoki :]

ocenił(a) grę na 8
ALiEN29

Oj, no nie wiem, sądzę, że jest właśnie na odwrót. Twoja teoria działa raczej przy książkach i filmach. Dużo jest gier, które mają wyśmienite kontynuacje, m.in. Batman Arkham City, Assassin's Creed II, Mass Effect 2 - część drugą za to zmiotła trzecia, ze starych zaś gier Legacy of Kain - co kolejna część lepsza, może nie licząc ostatniej, która za to najlepiej wyglądała wizualnie, kolejny jest Overlord, patapony na psp itd. itp. Wymieniałabym dalej, ale po co. Temat jest o darksidersach i jak dla mnie, gra jest jedną z lepszych w swoim gatunku ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones