PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614428}
7,7 2 742
oceny
7,7 10 1 2742
Darksiders II
powrót do forum gry Darksiders II

Mogła być genialna...

użytkownik usunięty

Niestety, tak beznadziejnej fabuły, to ja nie widziałem od wielu, wielu gier... Oczywiście, niemal każda gra (a mniej lub bardziej rpg to już w ogóle) ma scenariusz polegający na przynieś rzecz x, aby dowiedzieć się, że musisz znaleźć rzecz y, a to zaprowadzi cię do drzwi, które możesz otworzyć dwoma kluczami... itd itp... ale w Darksiders 2 zostało to zrobione w wybitnie upierdliwy sposób. Ta część był zupełnie o niczym. W tle i tak dzieje się jedynka, a przygody Wojny lepiej pozostawić bez komentarza.

Co jeszcze mi się nie podobało? Jak na poziom zagadek wśród dzisiejszych gier, to jest nieźle (na pewno ciekawsze, niz choćby w nowych Tomb Raiderach), ale mimo wszystko były i tak za proste, a przede wszystkim zbyt nużące, szczególnie to rozdwajanie na pół duszy...

I jeszcze ostatni boss, wtf? To więcej problemów miałem z Sufferingami na Ziemi czy z tymi latającymi diabłami z garnkami :P

Ale gra tak czy siak jest fantastyczna. Przede wszystki muzyka - arcydzieło !!!! Kyd nagrał coś, co można stawiać na równi z Hitmanami czy Borderlands 2. Piękne lokacje, wywołujące niesamowicie epickie wrażenie, przez całą grę można poczuc się jak bohater naprawdę wielkiej i epickiej przygody. Poza tym sama grywalność w końcu dużo bardziej wyważona niż w jedynce, mniej walki, więcej chwil spokojnej eksploracji, poza nawiązaniem do jedynki, czyli Ziemią. No i coś, na co niektórzy pewnie będą narzekać, mianowicie bajkowe, słitaśne lokacje, szczególnie Forge Lands czy Lotslight, mnie akurat zauroczyły.

ocenił(a) grę na 7

Dokładnie fabuła jest na prawdę uboga,moim zdaniem lepiej byłoby gdyby twórcy skupili się na fabule a nie sztucznie przedłużali rozgrywkę! Mnie do kvrwi... doprowadzało to że zawsze musieliśmy szukać trzech rzeczy a najgorsze było to że potem się to rozrastało bo dostawaliśmy kolejne trzy rzeczy od jednego z trzech kolesi i tak w kółko,to było strasznie irytujące.Poza tym nie najgorsza gierka choć potencjał wyczuwałem większy nie tylko w tym tytule ale chyba w całej serii która raczej nie zostanie uzupełniona o pozostałych jeźdźców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones