PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614428}
7,7 2 742
oceny
7,7 10 1 2742
Darksiders II
powrót do forum gry Darksiders II

Pytanie

użytkownik usunięty

Czy warto sięgnąć po Darsiders 2, jeśli nie grało się w pierwszą część?

ocenił(a) grę na 7

Akcja rozgrywa się mniej więcej równolegle- pomiędzy prologiem a właściwą częścią rozgrywki "Darksiders", więc dwójka to prawie, że prequel. Oczywiście warto znać jedynkę, a jeśli zamierzasz ją jeszcze kiedyś zaliczyć, to proponuję zacząć od części pierwszej. Przesiadka z rpg-owego systemu z dwójki na maksymalnie uproszczony w jedynce może być bolesna. No i jedynka ma ciekawszą fabułę.

ocenił(a) grę na 9

Ja w 1 cześć nie grałem. Natomiast co do 2 jestem zachwycony i warto zagrać polecam każdemu

Śmiało zaczynaj od 1-szej części lepiej się wpasujesz w jeźdźców a 1 jako gra wręcz bardzo dobra

użytkownik usunięty
jason86

Wiem, że jedynka jest bardzo dobra. Chodzi o to, że drugą część dostałem jako prezent, a pierwszej części nie posiadam. Jedynkę musiałbym kupić a gry na konsolę nie są takie tanie. Niestety nie będę mógł zagrać w to na PC.

To śmiało odpalaj :) jeśli masz po polsku to ok :)

ocenił(a) grę na 10

Bez problemu możesz grać w dwójkę bez wcześniejszego grania w pierwszą część. Jednak możesz nie wiedzieć o co do końca chodzi w niektórych momentach gry.

Ja grałem w 2 nie grając wcześniej w 1 i nie przeszkadzało mi to. Gra jest świetna. Polecam

ocenił(a) grę na 10

Cześć polecam ci zdecydowanie zacząć od jedynki koniec historii w pierwszej części Darksiders zaczyna Darksiders 2 cała historia gry zaczerpnięta jest z księgi objawienia więc i postacie i sytuacje są podobnie oddane jak w księdze wszystkie wydarzenia zawarte w pierwszej części gry są kontynuowane lub przypominiane w dwójce więc jak dla mnie lepiej wiedzieć jak się toczy cała fabuła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones