PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614428}
7,7 2 742
oceny
7,7 10 1 2742
Darksiders II
powrót do forum gry Darksiders II

W sieci znalazłem filmik pokazujący sekretne zakończenie gry. Widać na nim Lilith jak rozmawia z
kimś tajemniczym który po chwili karze ją bez przyjemności hehe. Wie ktoś jak odblokować ten
filmik ? gre przeszedłem dwa razy na 100% a niczego takiego nie widziałem.

michal2788

Wystarczy chyba napisów nie przewijać i scenka ukazuję się po nich.A sama postać to najprawdopodobniej sam Lucyfer/Szatan który w grze nosi nazwę The Dark One
Wychodzi więc na to że to On za wszystkimi wydarzeniami stał.

ocenił(a) grę na 9
Adorianu

Skąd pewność że The Dark One to Lucyfer ? ostatnio przeszedłem jeszcze raz 1 i nie kojarze wzmianki o Lucyferze natomiast 2 grałem dawno i nie pamiętam. Czas przypomnieć sobie Darksiders 2 i nie będe przewijał napisów to możę zobacze tę scene.

michal2788

W Grze jest powiedziane że piekłem rządzi Mroczny Książę.A Samael jest drugi w lini do tronu.Vulgrim ostrzega nas też przed samym Samaelem i wspomina że Samael wyzwał Mrocznego Księcia do walki o tron,więc powinniśmy uważać na Samaela.
W Darksiders II w tej scenie Lilith również zwraca sie do tajemniczej postacie mówiąc "Mój Książe".W napisach końcowych postać której aktor użyczył głosu postaci jest opisana jako " Prince of Darkness".
Twórca gry kiedyś wspominał że jakby mieli robić Darksiders III to chcieliby wysłać wszystkich 4 jeźdzów do piekła by stawili czoła samemu Lucyferowi.

Bóg w grze również nie jest wspominany otwarcie jako "Bóg" czy konkretnym imieniem,pojawia się za to nazwa "Creator" czyli Stwórca,albo Twórca.To samo mamy tutaj z Lucyferem,Diabłem,który w grze jest Księciem Ciemności,władcą piekła i określenie na niego to Dark Prince,Prince of Darkness,albo The Dark One :)

ocenił(a) grę na 9
Adorianu

Dzięki za wyjaśnienie, chyba za mało wczuwałem się w fabułe. A co do D3 to byłby świetny pomysł gdyby umieszczono w jednej części wszystkich jeźdźców. Może na E3 wspomnął coś o kontynuacji :)

michal2788

Cóż nie wiem czy wiesz ale THQ upadło i musiało prawa do różnych marek wyprzedać innym studiom.
Prawa do Darksiders nabyło Nordic Games.

Ostatnio był news:

"Kiedy po upadku THQ marka Darksiders została przejęta przez firmę Nordic Games, niektórzy spodziewali się, że nieprędko pojawi się nowa odsłona cyklu – zwłaszcza, że trzon zespołu Vigil Games odpowiedzialnego za dwie dotychczasowe części serii znalazł się w Cryteku. Okazuje się jednak, że nowa gra może zostać zapowiedziana całkiem niedługo.

Tak przynajmniej wynika ze słów Joe Madureiry, jednego z głównych projektantów Darksiders, który był odpowiedzialny za warstwę graficzną obu gier z cyklu. W odpowiedzi na pytanie jednego z fanów o los serii, stwierdził na Facebooku, że nie jest ona martwa. Jak pisze:

Darksiders – DS – nie jest martwa!!! Wydaje się, że nowy właściciel, Nordic, bardzo chce kontynuować serię. Jako że jestem w to zaangażowany, nie mogę teraz zdradzić nic więcej. Niewykluczone, że wkrótce będziemy mieć dla was ekscytujące wieści o cyklu!!!!!!


Jest to o tyle ciekawe, że sam Madureira odszedł z Vigil Games w październiku 2012 roku – wtedy też zdradził, że chce zająć się swoim następnym, dużym projektem. Wygląda jednak na to, że Nordic Games udało się zaangażować go w prace nad kolejnym Darksiders. Biorąc pod uwagę fakt, że większość z ekipy Vigil Games znajduje się w Cryteku, jest to bardzo dobra wiadomość.

[UPDATE]:

Na łamach serwisu Rock, Paper, Shotgun przedstawiciele Nordic Games wydali oświadczenie związane ze słowami Joe Marudeiry. Wyjaśnili, że cały czas prowadzone są zakulisowe działania, a firma rozmawia z byłymi członkami ekipy odpowiedzialnej za poprzednie odsłony Darksiders o ewentualnej kontynuacji. Na chwilę obecną spółka nie ma niczego, co można byłoby formalnie ogłosić, podkreśla jednak, że rzeczywiście cykl nie jest martwy."

Źródło cd-action.


Także narazie nic na E3 nei ogłoszą,za wcześnie,myślę że dopiero w przyszłym roku na E3 coś powiedzą,jeśli ostatecznie Nordic Games postanowi zabrać się za Darksiders

ocenił(a) grę na 9
Adorianu

Tak, wiem że prawa do gry ma inne studio i czytałem ten artykuł. Słowa "...wkrótce będziemy mieć dla was ekscytujące wieści o cyklu!!!!!!" dały mi nadzieje że właśnie na E3 się czegoś dowiemy ponieważ umknął mi UPDATE newsa i nie wiedziałem jak sprawy się mają w rzeczywistości. Wielka szkoda bo uwielbiam motyw jeźdźców apokalipsy a to chyba jedyne gry w których można nimi pokierować. Powinni chociaż zrobić jeszcze jedną część kończącą całą historie, przecież ostatnio jest moda na trylogie a myślę że warto pozamykać wszystkie wątki i doprowadzić historie do końca.

Znasz jakieś gry o tematyce apokalipsy ? W której główne skrzypce grają jeźdźcy ?

michal2788

Niestety nie znam :(.
Też bym chciał by historie zakończyli bo zostało jeszcze 2 jeźdzów do poznania,no i w końcu prawdziwy przeciwnik(The Dark One) dopiero co się ukazał.
Taki tryb kooperacji dla 4 graczy to by było coś :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones