PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611195}
7,1 8 744
oceny
7,1 10 1 8744
Dead Island
powrót do forum gry Dead Island

Śwetna gra!

ocenił(a) grę na 9

Bardzo dobry survival horror. Ehhh ile pięknych chwil spędzonych przy tej grze :) w długie zimowe wieczory cięło się zombiaków. Bardzo podobał mi się pomysł z ekwipunkiem bojowym, który nasz bohater używał do obrony przed hordami nie umarłych maczety, młotki, sztachety, wiosła można było nawet sobie samemu stworzyć broń z różnych znalezionych przedmiotów np. Metalowy kij Baseballowy „Śruba" w wkręconymi śrubkami! No genialne! Albo maczeta wojskowa "elektro", która raziła prądem :) Mnóstwo ciekawych misji, możliwość prowadzenia pojazdów i co ważne w tego typu grach - można na prawdę się bać! Wg mnie jest to najlepsza gra o zombie, jaka powstała i dlatego gorąco ją polecam!

ocenił(a) grę na 8
kiljancruz

Zgadzam się w pełni druga część chyba nawet lepsza,polecam.

ocenił(a) grę na 9
norania0

Riptide? Jeszcze nie miałem okazji grać, ale na pewno zagram!

ocenił(a) grę na 8
kiljancruz

Tak dokładnie, polecam

ocenił(a) grę na 9
norania0

No to jak polecasz to na pewno zakupię :)

ocenił(a) grę na 7
kiljancruz

Zgodzę się, a jestem świeżo po obu częściach Dead'a :) Naprawdę bałam się tych ogromnych zombie-taranów [nie wiem jak się nazywają] bo od razu zabijały praktycznie xD Największy plus tej gry to długość. Była baaardzo długa :)

ocenił(a) grę na 9
kiljancruz

Najlepsza gra z zombie :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones