PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611153}

Dead Space for iPad

Dead Space
8,1 7 291
ocen
8,1 10 1 7291
Dead Space
powrót do forum gry Dead Space

warto kupic?

ocenił(a) grę na 8

lepsza od crisis 2 albo halo 3?

ocenił(a) grę na 8
kebi17

crisis 2 to nie survival horror, tylko gra akcji [taktyczna] - to tak jakby porównywać co jest lepsze odkurzacz czy lodówka.

jeśli pytasz o porównanie pod względem fabuły to DS bije na głowę C2.

Co do halo3 to się nie wypowiem, gdyż nie grałem.

ocenił(a) grę na 8
r4dzik

chodzilo o fabule, dzia;)

ocenił(a) grę na 8
kebi17

ogólnie polecam Dead Space 3 w trybie cooperacji. Klucze chodzą po 10 zł na allegro. Tam jest dopiero zabawa :D

użytkownik usunięty
kebi17

Pod względem fabulranym naprawdę w porządku. Dla mnie trochę za długo chodzi się po korytarzach, ale klimat naprawdę jest. Z drugiej strony własnie ukończyłem drugą częśc Dead Space i powiem, że gra wymiata - polecam ogólnie zagrać w całą serię. Myślę, że się nie zawiedziesz, a kupić ja można obecnie za naprawdę nieduże pieniądze (o ile dobrze pamiętam, swego czasu na cdp.pl kupilem całą trylogię za 20 PLN).

ocenił(a) grę na 8

ktora czesc lepsza 1 czy 2? bo wlasnie przechodze 2 i jestem zachwycony - bardzo wciagajaca gra, klimacik jest... jak jedynka jest tak dobra jak 2 to tez kupie :)

użytkownik usunięty
kebi17

Dla mnie 2 była lepsza - ale 1 też naprawdę dobra. Osobiście wydaje mi się, że skoro podoba Ci się 2 to i 1 się nie zawiedziesz.

ocenił(a) grę na 8
kebi17

halo 3 przechodziłem wiele razy i nie żałuję,świetna rozrywka fabularnie jednak tylko i wyłącznie dead space
lubisz filmy takie jak "Coś" i "Obcy"? kupuj dead space

ocenił(a) grę na 8
kebi17

Jeżeli lubisz klaustrofobiczne horrory sci-fi to polecam.

ocenił(a) grę na 7
kebi17

To coś to horror. Czy dobry? Ciężko powiedzieć bo w zasadzie nie ma żadnej konkurencji. Ale są lepsze gry-straszydła:)

ocenił(a) grę na 9
Vraath

są lepsze gry straszydła to prawda ale Dead Space to wisienka na torcie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones