PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809096}
6,8 68
ocen
6,8 10 1 68
Dead or Alive 6
powrót do forum gry Dead or Alive 6

Moim zdaniem bardzo dobra.

użytkownik usunięty

Rozumiem że komuś może nie odpowiadać specyficzna stylistyka ale trzeba przyznać że pranie jest intuicyjne i bardzo przyjemne. Grałem też w Tekken 7 i Soul Calibur 6 i moim zdaniem Dead or Alive 6 jest dużo lepsze. Nawet graficznie bije te tytuły. Oczywiście nie jest idealnie. O ile grafika daje radę (tak na 7+), animacje postaci wyglądają elegancko to mogli trochę się wysilić nad mimiką twarzy i ruchem ust. Tryb fabularny jest poszatkowany i wygląda biednie w porównaniu do takiego Mortal Kombat 11 gdzie mamy niemalże film fabularny z przerywnikami wykonanymi na wysokim poziomie. DoA 6 tego nie ma może też ze względu na zapewne mniejszy budżet. Jednak DoA 6 jest o niebo lepszy w samej walce, Mortal Kombat jest strasznie drewniany i poprawny politycznie. DoA 6 nie ma problemu z poprawnością polityczną, krągłości i ich fizyka są na odpowiednim poziomie, pozostałe atuty odpowiednio wyeksponowane. Jednak największa wada jak dla mnie to nie jest ten zrobiony na siłę tryb fabularny czy ograniczona mimika twarzy. To można przeboleć. Największym problemem tej gry jest tak naprawdę zachłanność twórców bo przykładowo naliczyłem się że jedna z bohaterek ma np. 46 kostiumów z czego 23 to płatne DLC. Na dodatek sześć najbardziej urodziwych wojowniczek to znów płatne DLC. Te rzeczy powinny być ukryte w grze do odkrycia i zdobycia a nie jako płatne dodatki. Twórcy chcą żeby gracz zapłacił za grę a potem zapłacił drugi raz za grę w postaci płatnych DLC. I tak 8/10 dam i mam nadzieję że wyjdzie kolejna część już na następną generację konsol. W tej serii jest naprawdę duży potencjał i jeśli twórcy poprawią pewne mankamenty i przestaną tak zdzierać z graczy to może wyjść z tego wiodąca seria bijatyk. Dla mnie już jest to lepsze niż nudny Tekken 7.

We wszystkie gry trzeba grać po trochu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones