PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653893}
5,5 266
ocen
5,5 10 1 266
Deadfall Adventures
powrót do forum gry Deadfall Adventures

Z zapowiedzi w internecie, niemalże określano tę grę jako coś niesamowitego i grę mogącą
konkurować z Uncharted (!). Niestety kiedyś mieliśmy przypadek polskiej gry zapowiadanej na hit
a z której wyszła kicha - Rajd Polski miał w końcu wedle twórców nawiązywać walkę z DIRT'em.
W przypadku Deadfall Adventures jest podobnie. Można odnieść wrażenie że się gra po prostu w
kolejną część jakiegoś Mortyra tylko w przygodowym wydaniu. Grafika nie powala, mechanika też,
no i ta depresyjna, w stylu kina klasy B barwa głosu Quatermaina. O dialogach ktoś już
wspominał.. dodam że żarciki w stylu Indiana Jones tutaj są żałosne. Mi osobiście nie przypadło
do gustu bieganie i strzelanie z latarką.
Gra ma nieco plusów, dosyć spory arsenał broni, lokacje. Jest znośna, o ile wyciszy się
całkowicie dialogi bohaterów i nie będzie się oglądać filmików. Ta gra ma tylko jeden punkt
światowej klasy - przewodni motyw muzyczny.

PolskiPowerDance

Poddalem sie po 30 minutach, straszny gniot, polecam omijac z daleka

ocenił(a) grę na 5
PolskiPowerDance

Ja nie jestem w stanie powiedzieć nic dobrego o tej produkcji. Tu wszystko jest irytujące!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones