PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643846}
7,1 1 051
ocen
7,1 10 1 1051
Deadlight
powrót do forum gry Deadlight

Produkcja Microsoftu to fajnie zrobiona platformówka na kilka solidnych godzin gry. I nie mówię
tutaj o 10 ale na najwyższym poziomie trudności myślę że da nam jakieś 5-6h zabawy co
wśród współczesnych produkcji nie jest takim złym wynikiem. Obecnie na steamie zapłacimy
niecałe 9 erło. No u tutaj może to budzić kontrowersje, bo to w końcu jakieś 45 PLN za 5
godzin gry bez praktycznej możliwości wydłużenia tego jak ma to miejsce w rts-ach poprzez
tryby wolnej gry. Z tego względu nie polecam kupowania lub proponuje poczekać ja jeszcze
większą obniżkę. Co prawda nie ma multiplayera ale za to wg mnie będzie kontynuowana co
wnioskuję po niejednoznacznym zakończeniu. Plusem jest tutaj niewątpliwie oprawa graficzna
która utrzymuje nas dodatkowo w postapokaliptycznym klimacie fabuły. Gra wygląda ładnie i
przykuwa do monitora. Jeśli chodzi o poziom trudności...tyczy się on oczywiście samych
przeciwników a nie lokacji więc powiem zwięźle, gra łatwa pomijając sytuację wielu
przeciwników napadających na raz. I tyle.

BB

ocenił(a) grę na 6
dziurek1008

Zgadzam się takie krótkie i mało dopracowane pod względem fabularnym gry powinny być zdecydowanie tańsze dlatego że choć Deadlight ma momentami nawet bardzo ładną oprawę itd. to jednak rozgrywka a przede wszystkim fabuła dupki nie urywa ode mnie 6.5/10 i jak sam już napisałeś jest to dobry produkt do pykania w przerwie pomiędzy innymi giercami więc niczego wielkiego po tym tytule się nie spodziewajcie. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones