PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659802}
7,6 2 571
ocen
7,6 10 1 2571
Deadpool
powrót do forum gry Deadpool

...................
...................
....................
.................
................
....................
..................
.................
...................
..................
.....................
....................
.....................
.....................
.......................
........................
A skoro już zwróciłeś swą uwagę to:
Jak tam wrażenia z gry? Jakie plusy, jakie minusy?

ocenił(a) grę na 1
grungehe

prócz brutalności i wulgarności to gra dla dzieci...spodziewałem się coś ala Batman Arham City ale zawiodłem się , źle wydane pieniądze...

ocenił(a) grę na 10
suchy2666

Nie słuchaj tego suchego gościa! Gra jest zaj**ista! Jeżeli jesteś trochę kumaty w klimatach Marvela i Deadpoola, to gra ci się na pewno spodoba, a poza tym, gra jest zrobiona z jajem, co wyszło bardzo dobrze. Z profesjonalnej strony, też nie jest źle. System walki wymiata, jednak trochę za krótka jak dla mnie.

ocenił(a) grę na 1
Tymonello

model walki jest jak w grach na amige 500, zainstalowałem pograłem 20 min odinstalowałem...
i jeszcze te śmieszne zbieranie pieniążków jak w Mario...
Klimaty Marvela nie są mi obce i dlatego ubolewam ze zrobili tak badziewną grę o jednej z Najlepszych postaci z tego universum

ocenił(a) grę na 1
suchy2666

zresztą, czego ja się spodziewam po człowieku który Simsy ocenia na 9...

ocenił(a) grę na 5
suchy2666

System walki może wydawać się kiepski na początku, ale jeśli ktoś skupi się na zbieraniu tych "pieniążków jak w Mario" i wyda je na nowe bronie, ataki i combosy to eliminowanie przeciwników zdaje się dużo ciekawsze.

ocenił(a) grę na 9
suchy2666

Spodziewałeś się czegoś ala Batman Arkham City? OMG ten batman to straszny nudziarz, który połknął kij baseballowy i który nawet postaci nie potrafi zabić, tylko "ogłuszyć", ogólnie grafika chyba jest lepsza w Batmanie nic więcej ;) PS A Simsy są spoko, w szczególności the sims 2, ale czego ja się spodziewam po człowieku, który ocenia Simpsonów na 10...

ocenił(a) grę na 1
Heller1304

Czyli zajebistość gry zależy od tego czy można przeciwnika zabić czy tylko ogłuszyć .... o boże... nawet nie komentuję.
A co do Simpsonów, żeby rozumieć tą animacje trzeba trochę intelektu.

ocenił(a) grę na 9
suchy2666

O tak faktycznie trzeba bardzo wykazać się inteligencją żeby zrozumieć Simpsonów, sorry ale wolę sobie nie robić wody z mózgu przez takie bajeczki jak Simpsony, które nic sensownego nie ukazują. Skoro tak to interpretujesz, że zajebistość gry zależy od tego czy można przeciwnika zabić czy tylko ogłuszyć, to się nie wypowiadam... sądzę tylko, że batman zachowuje się jak jakiś ciul, który obciąga przestępcom a oni go dymają za każdym razem, gdy zwieją z więzienia, tyle.

ocenił(a) grę na 1
Heller1304

widzę że nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... koniec tematu bo downgrade mi się przez Ciebie robi...

ocenił(a) grę na 9
suchy2666

Nie odwracaj kota ogonem! To ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a teraz uciekasz z podkulonym ogonem...

ocenił(a) grę na 9
suchy2666

Batman to pewnie faktycznie nie jest :p
Ja od początku nastawiałem się na to że będzie to typowy średniak.
Jeśli mnie zawiedzie to raczej się tym za bardzo nie przejmę. Jak będzie można się w nim w miarę dobrze bawić to spełni moje oczekiwania.
Czekam z nadzieją na kilka innych gier (Wiedźmin 3 itp. ;) )

grungehe

Chyba graliśmy w dwie różne gry. No bo moim zdaniem... A właściwie, co ja wam będę tłumaczyć - tu jest moje zdanie: http://bardzosubiektywnie.blogspot.com/2013/06/odwiedzic-przyszosc-wehiku-czasu. html

ocenił(a) grę na 1
eweczka_spoko

Marna reklama bloga...

suchy2666

Link do recenzji, nie reklama.

ocenił(a) grę na 1
eweczka_spoko

pewnie ;)

suchy2666

Marny trolling.

ocenił(a) grę na 1
eweczka_spoko

Jakbyś chciała podzielić się z nami swoimi odczuciami co do gry to wystarczyło tekst z bloga wkleić tu, a tak muszę kliknąć w link i oglądalność leci ;)

ocenił(a) grę na 7
eweczka_spoko

Dałeś link do recenzji Wehikułu Czasu Wellsa, a nie do Deadpoola - przypuszczam, że stąd to wrażenie

Manobaru

Och, crap. Rzeczywiście. Recenzja Deadpoola jest tu: http://bardzosubiektywnie.blogspot.com/2013/06/deadpool-bang-babes-mayhem.html

ocenił(a) grę na 9
eweczka_spoko

Dobra recka. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones