PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659802}
7,6 2 569
ocen
7,6 10 1 2569
Deadpool
powrót do forum gry Deadpool

Wkurzają mnie opinie o tej grze. Na jakąkolwiek stronę nie wejdę to ocena tak od -2 do 5 (na dziesięć) , a argumenty wyssane z palca. Gra według mnie jest na bardzo wysokim poziomie.

ocenił(a) grę na 9
grungehe

Idioci wszędzie idioci...

grungehe

zakladasz watek i sam sobie odpisujesz , idioci powiadasz hmmm...

ocenił(a) grę na 9
pharaoh1

Nie odpisuje sam sobie, tylko dodaje do reszty myśli nowe. Dopisałem w taki sposób a nie przez edycję ponieważ filmweb coś nawalał i nie dało się zapisać mojej nowej edycji.....;)
Nie wiem po prostu jak nazwać inaczej niektórych ludzi...
Najgłupsza jest recenzja na cd action. Na np. gryonline trochę lepsza, ale zupełnie ignorancka w stosunku do ocen reszty graczy ( recenzent 5,5, gracze 8,7). Ta gra na pewno nie jest arcydziełem, ale jest co najmniej dobra.
A jak ty ją oceniasz? :P

grungehe

z walkthrough na youtubie wyglada tak na oko 7/10 , moze kiedys w nia zagram

ocenił(a) grę na 9
pharaoh1

Jeśli jesteś fanem Deadpoola to raczej ci się spodoba. Jeśli nie to i tak powinno ci się grać tak 7/10 i może cie trochę mniej wciągnąć...

ocenił(a) grę na 9
grungehe

Dokładnie, zauważyłem to już dawno, że GOL zaniża słabymi ocenami dobre gry, a nawet czasem bardzo dobre, a te średniaki i gorsze zawyżają lepszymi, taki dziwny schemat... no nic w każdym bądź razie od samego początku czułem, że to będzie bardzo udana gra i się nie myliłem :D Gra jest ogólnie zajebista, tylko ta znajomość języka ang... leży i kwiczy ehh... a jeżeli chodzi o CD-Action to faktycznie ciulowo ocenili grę i wytknęli błędy i minusy, z którymi się w ogóle nie zgadzam... a tak lubiłem czytać recenzje od nich, nawet kupowałem ich czasopisma przez dwa lata, no ale cóż na jednej recenzji świat się nie kończy :P

ocenił(a) grę na 7
Heller1304

Czasem tak mają że ochrzaniają jedną grę, a później ją dają jako prezent do czasopisma -.-

ocenił(a) grę na 9
ManiakowyPingwin

To też prawda ;/

grungehe

CDAction i gry-online to profesjonalne serwisy które ( co zresztą widać po sposobie w jakim piszesz ) znają się bardziej na gamingu niż ty. Zresztą mają rację. Gra jest co najwyżej średnia. Masa glitchy, obrzydliwa jak na 2013 rok grafika, fabuła mało oryginalna, kampania reklamowa leżała i kwiczała, voice acting średni, gra z każdą kolejną minutą staje się coraz to bardziej monotonna, system walki pozostawia wiele do życzenia no i pozostaje sam wydawca, który powinien zwrócić uwagę na błędy no ale co tam...to Activision w końcu. Ta gra przy innych grach wydawanych przez to studio to i tak arcydzieło.

ocenił(a) grę na 4
grungehe

Wiem, że odkopywanie starego wątku, ale musiałem to napisać.
Mogę być idiotą, czemu nie, gra mi się nie podoba.

ocenił(a) grę na 8
grungehe

Zgadzam się. Sam z ciekawości poczytałem różne recenzje. Graczom się podoba, recenzentom nie... W sumie to dobrze, że nie na odwrót :D
I te argumenty, że można grę w 4 godziny przejść.... Tak speedrunem, unikając przeciwników i na poziomie easy...

ocenił(a) grę na 9
Dzwienkoswit

Trochę mnie też dziwi fakt ze nikt nie wspomniał w recenzjach o świetnej animacji gojenia się ran i tworzenia się samych obrażeń przy każdym uderzeniu, a przy wolverine origins w którym zastosowano podobna rzecz wszyscy się tym zachwycali. Nie znam takiej innej gry z owym systemem ran. Nawet w co nowszych produkcjach czegoś takiego brakuje.

ocenił(a) grę na 8
grungehe

http://www.youtube.com/watch?v=dmAsZN4QYhs

No i mnie nie zawiedli ludzie z grasza :)
Tu wiem, że graliśmy w tę samą grę.

grungehe

Dokładnie, zgodzę się z tobą że media strasznie zaniżają Deadpool'owi noty, nawet sam "Krul Czasopism Polskjego Gejmingu: CD Action dał tej grze bodajże 1 lub 1+, a gra jest po prostu EPICKA, grałem w nią i po przejściu fabuły jestem pozytyyyyywnie zaskoczony humorem który bije z wręcz każdego aspektu gry. Gra jest pięknie wykonana, i widać że ktoś oceniający gry ma 40 lat i nie ma takiego poczucia humoru, jak niejeden nastolatek grający w tą grę i "rozumiejący" dość specyficzny humor gry.

ocenił(a) grę na 7
Hudzitsu_el_Diablo

Dali gdzieś 2+/6 :OOO

ocenił(a) grę na 9
ManiakowyPingwin

Bo to jakaś rozgwiazda bez mózgu oceniała...

ocenił(a) grę na 7
grungehe

Ja jeszcze nie ukończyłem gry, ale wiem, że jest ZAJEBISTA.

ocenił(a) grę na 9
grungehe

A dokładniej szanowny Pan Adzior. :P
http://www.cdaction.pl/artykul-33403/deadpool--recenzja-cdactionpl.html

ocenił(a) grę na 5
Hudzitsu_el_Diablo

"Bodajże 1 lub 1+" a dokładniej 6/10. A 2+/6 dostała na stronie, jednak ocena z CDA powinna liczyć się ta z magazynu. Jeżeli w czasopiśmie nie dostała 6/10 to dostałem błędne informacje( kolega mi tak powiedział, sam nie kupuje CDA od ~roku, gdyż niestety ale po 15 latach przestali mi odpowiadać)

ocenił(a) grę na 8
kozas15

CDA już dawno temu się zepsuło- z momentem, gdy trafiło pod skrzydła korpo. Kochałem to pismo, gdy miałem poczucie, że dobrze znam każdego z recenzentów, uwielbiałem czytać ich wzajemne docinki i rozumieć "inside jokes".

To było jednak wiele lat temu, dzisiaj to prowadzone na zimno silące się na profesjonalizm czasopismo. Smutne to bardzo.

ocenił(a) grę na 5
kosobi

Niestety ale w 100% prawda :< Jeszcze 2-3 lata temu pomimo tego, że przestałem czuć "magię" to można było poczytać, teraz jak kupiłem bo był bardzo dobry pełniak( Deus Ex HR!) to aż się zdziwiłem jak mierny poziom teraz reprezentuje.

ocenił(a) grę na 9
kozas15

No dokładnie, też teraz tak to zaczynam odczuwać. Te 2 -3 lata tak jak wspomniałeś w swoim poście, dało się znieść. Nawet fajnie się czytało nie powiem, że nie, ale teraz... recenzji dają mało, teksty cienkie, mało wzbogacone, do tego te całe pełniaki lipniaki... No porażka kompletna, nie ma co ukrywać. Co się stało ze starą dobrą redakcją CD Action?

ocenił(a) grę na 6
grungehe

Ogólnie duży plus to oryginalny humor, ale nie każdemu musi on przypaść do gustu m.in. jak wciągał się po kiszce do góry poczułem niesmak. Reszta średnia i do tego krótka.

ocenił(a) grę na 9
jukatos

serio ? mnie to akurat rozwaliło na maxa, miałem z tego niezły ubaw xD

ocenił(a) grę na 6
Heller1304

Mnie obrzydziło.

ocenił(a) grę na 9
jukatos

Witamy w świecie Deadpool'a. :D

ocenił(a) grę na 10
grungehe

Racja.

rewolwer12

Humor tak, gra jest pokręcona na maxa jak i głowny bohater, momentami ciekawa ale większość gry jest strasznie monotonna jak choćby seria Assasin Creed (którą notabene bardzo lubię, póki co skończyłem na DLC do trzeciej części) mimo wszystko za grę wystawiłem 7/10 a opinii w sumie nigdzie nie czytałem.

ocenił(a) grę na 6
grungehe

Wyssane z palca? Jedyne co tą grę napędza to żarty Deadpoola, cała reszta jest albo słaba albo przeciętna albo zerżnięta (walka wyjęta wprost z Batmana tyle że została gorzej zrealizowana).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones