PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659802}
7,6 2 571
ocen
7,6 10 1 2571
Deadpool
powrót do forum gry Deadpool

Jestem zdziwiony dobrymi ocenami. Na XO frame rate się rwie, grafika jest paskudna, modele proste, tła bez detali, szczegółów i pomysłu, postacie wpadają w ściany, kamera jest fatalna i ciągle się gubi niepokazując akcji i przeciwników... Przeciwnicy - masa strzelających, denerwujących, zabierających w mig większość życia. A celowanie z pistoletów w tej grze to makabra, jak samemu próbuje się coś ustrzelić. Mam wrażenie, że ludzie jarają się, bo: Deadpool i burzenie mitycznej 4. ściany... A prawda jest taka, że to kiepska bijatyka. Ze swojej strony Nie polecam, a wręcz szczerze odradzam, gra jest zrobiona brzydko, niedokładnie i na kolanie, bazując wyłącznie na żartach Deadpoola i niczym więcej. Tworcy jakby wiedzieli, że ludzie polecą na żarciki nie patrząc na resztę i upichcili korytarzową naparzankę z momentami, które pozwalają ów gagi wrzucić. Żałuję, że się skusiłem i szkoda, że już nie odzyskam zainwestowanych 5 dych :-( Najlepiej w to nie grać, tylko obejrzeć na YT filmik funniest moments from deadpool - kasa w kieszeni, a najlepsze momenty obejrzane i takie rozwiązanie zalecam. Gra to chłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones