PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680420}
7,1 1 093
oceny
7,1 10 1 1093
Destiny
powrót do forum gry Destiny

Kto potwierdzi? Mógłbym już zagrać ale nie będę tego brał na przestarzały sprzęt. Czekam aż tylko dorwę PS4.

ocenił(a) grę na 6
grzegorz_cholewa

chyba od czasu Halo 4

grzegorz_cholewa

Na x360 /ps3 wygląda naprawdę ładnie . Na razie pograłem parę godzin , ale muszę przyznać że zapowiada się wybornie

ocenił(a) grę na 7
grzegorz_cholewa

Zaledwie dobry FPS na ps4, w szczególności jak na taki budżet.

grzegorz_cholewa

nie wiem nie grałem ale z tego co widac to trudno jednoznacznie powiedziec.

grzegorz_cholewa

gra się w to bardzo dobrze jednak gra nie jest taka duża jak nam wmawiano i wszystko opiera się o strzelanie (jest go naprawdę mnóstwo ). Infinite co jak co jest o wiele lepszy od destiny ,lecz jeśli spodobałoby ci się halo z levelowaniem i zbieraniem gratów ,to możesz brać . Tylko nie oczekuj fenomenu .

ENDmOstER

Za miesiąc chyba wezmę Forzę Horizon 2. O Destiny krążą mieszane oceny. Fabuła taka sobie. No, a jeśli wezmę to już na nową konsolę. Zdąży stanieć.

ocenił(a) grę na 7
grzegorz_cholewa

Plusy:
+ walka jest naprawdę przyjemna
+ podobno PvP jest super ;]
+ dość ładna i płynna
+ muzyka i udźwiękowienie
+ strike'y są bardzo przyjemne

Minusy:
- fabuła - jedna z gorszych jakie kojarzę
- dość monotonna - podobny schemat misji i end game to powtarzanie w kółko tych samych poziomów na wyższym poziomie trudności
- rozwój postaci raczej symboliczny
- liniowe poziomy
- dziwny drop - nie satysfakcjonuje mnie to co i jak często wypada (głównie tylko na koniec misji, a za trudne walki i bossów to nic)

p00h

-PvP jest fajne ale dopiero w okolicach 17 poziomu
-rozwój postaci jest bardzo fajny, nie wiem o co tobie chodzi . W dużej ilości przypadków można wybrać jakie zdolności wybrać
-z przeciwników dość często wypadają przedmioty , szczególnie w strikach . W "singlu" raz za czas .Nie satysfakcjonuje cię dostanie lepszej broni czy "zbroi" to dziwne ...
Ludzie trzeba mieć własną opinię a nie nasłuchać się jakichś recenzentów , z resztą ta gra jest bardziej hejtowana niż cod

ocenił(a) grę na 7
ENDmOstER

Racja, i to była właśnie moja opinia. Mam 23 lvl i praktycznie pozaliczałem wszytskie "misje" poza raidem, który jest póki co za ostry na moją postać, więc mogę się już wypowiadać ;]
- PvP - mnie nie grzeje - nic odkrywczego - ale znajomym się podoba
- co do dropa, to wypada kilka rzeczy na strika ale praktycznie same zielone, które nic nie znaczą; od 20 lvl (może dobre 6h) walczę tym samym karabinem bo nie wypada nic nawet zbliżonego
- rozwój postaci - ogranicza się do wybrania jak działa granat, super, cios wręcz i coś jeszcze - trochę mało to urozmaicone; fakt że można liczyć, że jest 6 klas postaci (3 klasy i każda po 2 subklasy), ale nadal uważam, że pod tym względem poszczególne postacie będą zbyt podobne

Nie hejtuję gry. Miała spory potencjał który nie jest wykorzystany i wyszła "tylko" gra powyżej przeciętnej.

p00h

sorry może za bardzo od razu pojechałem bo przeczytałem jakąś recenzje i twoje argumenty były bardzo podobne . Dla mnie to jest taka 8

grzegorz_cholewa

Na PS4 szału nie ma, wg. mnie można znaleźć lepsze gry niz to coś. Dla mnie gra na 6.5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones