PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752225}
8,7 10 970
ocen
8,7 10 1 10970
Detroit: Become Human
powrót do forum gry Detroit: Become Human


introverder667
Przykładowe rozmowy Hanka z Connorem:

Hank: Ty Connor - bateryjka Ci padła czy co?
Connor: Przepraszam - wysyłałem raport do Cyberlife.
H: Aa.. (…) Co, planujesz zamieszkać w tej windzie?..
C: Niee. Już idę.

H: Czemu wyglądacie jak głąby i macie taki wku.rwiający głos?
C: Androidy Cyberlife projektuje się z myślą o współpracy z ludźmi. Moja aparacja i głos mają pomóc w pomyślnej realizacji tego zadania.
H: No to ktoś z.jebał.

C: Co Pan robił z bronią?
H: Rosyjska ruletka...Chciałem sprawdzić ile wytrzymam. Chyba zemdlałem, zanim się dowiedziałem..

H: Po ch.uj żeś tu przylazł?
C: 43 minuty temu zgłoszono morderstwo. Nie znalazłem pana w barze, więc przyszedłem tutaj.
H: K.urwa mać. Jestem jedynym gliną na świecie, którego we własnym domu napada jego pieprzony android. Nie możesz mi dać spokoju?
C: Niestety, nie mogę. Przydzielono mi tę sprawę, ale bez pana jej nie rozwiążę.
H: Leję ciepłym moczem na twoją sprawę!
C: Poruczniku, nie jest pan sobą!

C: Panie poruczniku. Podejdzie Pan?
H: Znalazłeś coś?
C: Możliwe.. (…) Wynajmię pan tę Tracy?..
H: Connor, ku.rwa, mamy ważniejsze rzeczy na głowie!


I jeszcze pojedyncze zapamiętane kwestie :D :

- Co on (Connor) odpie.rdala? (w reakcji jak Connor chodzi po pokoju przesłuchań gapiąc się w szyby)

H: Connor, co Ty odpie.rdalasz? (w reakcji jak Connor w "Klubie Eden" przygląda się androidce z wystawy w bikini)
C: Idę poruczniku.

ocenił(a) grę na 7
introverder667

A i jeszcze przypomniało mi się parę wypowiedzi porucznika Hanka :) :

Hank: Nie musisz chodzić wszędzie za mną jak pies! (kiedy Connor asystuje porucznikowi Hankowi podczas zamawiania posiłku).

C: Miło Pana znów widzieć!
H: "O Jezu!" (kiedy Hank przychodzi do biura i widzi Connora) :D)


I dialog jeden może warto wspomnieć :) :

H: Zostaw mnie j.ebany androidzie! Wyp.ierdalaj z mojego domu!
C: Przepraszam poruczniku, potrzebuję Pana. Z góry dziękuję za Pańską współpracę..
H: Weź wyp.ierdalaj mi stąd! (…) Sumo, bierz go!
Sumo: leniwie szczeka.
H: Dobry pies! Bierz go!

ocenił(a) grę na 7
introverder667

O przypomniała mi się jeszcze jedna reakcja Hanka. Jak jesteśmy na miejscu zbrodni w domu Ortiza, to jeśli się guzdrzemy to Hank chce już iść, ale jeśli postawiliśmy mu wcześniej kolejkę, to wywiązuje się mniej więcej taka rozmowa między Hankiem a Connorem:
Connor prosi jeszcze o chwilę, Hank łaskawie się zgadza, Connor się cieszy, co Hank kwituje tak:
"Tylko się nie zesraj" (z radości).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones