PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608723}
7,6 3 903
oceny
7,6 10 1 3903
Devil May Cry 4
powrót do forum gry Devil May Cry 4

i multi killing

peeszet

Pamiętam jak pierwszy raz w to grałem i tytuł wydał mi się jakiś taki łatwy. Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale gra Neronem nie wymagała zbytniej finezji- Devil Bringer bardzo ułatwiał wszelkie pojedynki. Ale oczywiście gra świetna. Swoją drogą, ukończyłem także poprzednie części, łącznie z bardzo trudną 'trójką" ( ale tylko na hardzie) więc może gra dlatego wydawała mi się ciut za łatwa..Co do najnowszej, nienumerowanej gry z tej serii, z jakże durnym tytułem DMC, mam pewne wątpliwości, Dante jakby już nie ten sam, z lekka "żulowaty". Czas pokażę jaka będzie ta gra. Na razie nie ma się co do nie uprzedzaćj, choć wątpliwości niemałe.

ocenił(a) grę na 7
sl4y

Nie była zła 4 ale to tylko max 7/10 dla mnie do trójki niema startu a o DMC jedynce nawet nie wspominam przejść DMC na dante must die! to jest niczym przejażdżka bez trzymanki i 100% skupienia. DMC4 to dla mnie czysty casual game.jak z marszu trzaska się misje na S to coś tu nie tak.

f67

Niestety mimo, że zachęcony anime to jednak darowałem sobie, gdyż gra jest zdecydowanie na konsole, a wersja niby na PC ma lipne sterowanie, którego jeszcze na dodatek nie można porządnie skonfigurować tzn myszka plus klawa tak jak to jest we wszystkich tego typu produkcjach na PC. Szkoda.

ocenił(a) grę na 8
Jaq87

właśnie, ta gra ma jeden problem - sterowanie. Gdyby moja klawiatura mogła jakoś wyrażać emocje, to pewnie by płakała podczas gry ;)

duzehalo

nie zgodzę się z wami absolutnie. sterowanie na klawie nie jest trudne, zarówno 3 i 4 przeszłem bez wiekszych problemow a i mocne combosy skladac trudno nie bylo, sam pada lekko nie ogarnolem, kupilem specjalnie dla tych gier a nieuzywam xD oddalem kumplowi.

duzehalo

Haha dobrze powiedziane.

Jaq87

nie wyobrazam sobie sterowania w dmc za pomoca myszki.

ocenił(a) grę na 9
LxDead

Popieram. Na klawce wykręcam takie kombosy, że oczy by wam dęba stanęły ;p

4cryingwolf

Mnie sama klawa męczyła, istnieją zręcznościowe gry jak AC czy seria PoP, w których bez myszy po prostu nie widzę grania(zwłaszcza, że teraz podstawowa myszka ma 3 przyciski i scrolla co można wykorzystać). Tak samo w DMC4, obecnie mógłbym jeszcze raz zainstalować grę i próbować znaleźć jakiś plik tekstowy odpowiadający za to, ale po prostu mi się nie chce. Po prostu uważam to za pewną nieuczciwość wobec PCowców. Nie przekonuje mnie też argument "kup sobie pada" skoro i tak musiałbym się z samym padem otrzaskać, równie dobrze mógłbym się przyzwyczajać się do samej klawiatury oO

ocenił(a) grę na 9
Jaq87

Niby tak, choć mi ciężko jest sobie wyobrazić przeniesienie mojej konfiguracji (WSAD + JIKL, odpowiadające kolejno za kwadrat, trójkąt, krzyżyk i kółko na PSXowym padzie) na myszkę, po prostu się już przyzwyczaiłem :)

LxDead

Chyba sobie kpisz to właśnie bez myszki nie wyobrażam sobie grania.

DemiaN

Po grzyba ludzie odpisują na tak stare posty. Nie nie kpie, to mój pi3rdolo*y gust czym gra mi się lepiej ;]

LxDead

Po pierwsze trochę kultury bo to nie twój dom,po drugie tutaj można na każdy post odpisać nie ma daty przeterminowania i po trzecie to jest miejsce do dyskutowania jeśli ci się coś nie podoba to nie pisz po czwarte twój gust mnie w ogóle nie obchodzi (to był oczywiście żart każdego gust szanuje). Dziękuje i do widzenia.

DemiaN

Nie wiesz jaką mam sytuację w domu więc po grzyba mi z takimi tekstami wylatujesz? Dla mnie odpisywanie na posty z przed niemal 2 lat to oznaka albo ślepoty albo głupoty. Ach te twoje żarty...
chyba przyniosę pranie ;]

LxDead

Nie wiem jaką masz sytuacje w domu ale wiem że skądś musiałeś to buractwo przy targnąć."Dla mnie odpisywanie na posty z przed niemal 2 lat to oznaka albo ślepoty albo głupoty."
Powtórzę bo widzę że jesteś troszkę niedorozwinięty "tutaj można na każdy post odpisać nie ma daty przeterminowania i po trzecie to jest miejsce do dyskutowania jeśli ci się coś nie podoba to nie pisz".I jeszcze raz dziękuje i do widzenia.

DemiaN

Gdybyś choć raz użył mózgu lub przebywał na więcej niż jednym forum to byś wiedział że odpisywanie na stare posty jest po prostu przejawem czystej głupoty, nie wiem w ogóle po kiego grzyba odpisywałem na twoje wypociny?
"Chyba sobie kpisz...", "buractwo", "przy targnąć",
Strasznie nie lubię jak ktoś wyjeżdża z czymś takim ;] słownictwo straaaasznie ubogie.
p,s widzę że dla Ciebie osoby dotknięte autyzmem czy też innymi chorobami genetycznymi to powód do śmiechu, jakież to dojrzałe. W tym momencie kończę z tobą jakże "rozwiniętą" konwersację. Popiszemy gdy skończysz gimnazjum(bo chyba na tym poziomie jesteś, choć być może się mylę, nie poświęcał przecież minimum czasu na naukę.

LxDead

edit. w nawiasie miało być (bo chyba na tym poziomie jesteś, choć być może się mylę, nie każdy* poświęcał przecież minimum czasu na naukę.)

LxDead

Ale ty jesteś zabawny filmweb to zdecydowanie inne forum tutaj nie zamyka się tematu bo tutaj się dyskutuje nie wiem jak ci to napisać byś w końcu to zrozumiał i przestał pisać wciąż to samo.Co do riposty właśnie takiej się spodziewałem bo tak kończy się większość dyskusji z ludźmi twojego pokroju.I oczywiście popularny tekst "Popiszemy gdy skończysz gimnazjum" haha to najlepiej świadczy o tobie większość osób tak piszących nie skoczyło jeszcze 16 lat może się mylę ale jeśli ja jestem gimnazjalistą i mam ubogie słownictwo to co można powiedzieć o tobie :D.Dobry jesteś sam po sobie jeździsz wiec odpuszczę sobie konwersacje z tobą zaznaczę tylko jedno że wielu ludzi odpisuje po kilku latach szukając ciekawych dyskusji a ty jesteś pierwszym który wystrzelił jak z procy z takim tekstem.A i jeszcze jedno "Problem rozwiązany zamykam dyskusje" no i jest po twojemu proszę bardzo miałem napisać (zamykam temat) no ale to byłoby za dużo dobrego.

Jaq87

A już myślałem że tylko ja mam taki problem w tą grę na pc nie da się po prostu grać dlatego sobie chyba odpuszczę bo choć gra prezentuje się przepięknie to sterowanie woła o pomstę do.....Mam też takie pytanie: -Przeszedł ktoś tą grę na PC?

ocenił(a) grę na 8
f67

Dante must die to był pryszcz, heaven or hell to był hardcore ;)

ocenił(a) grę na 8
kozior

czy ja wiem? z tego co czytałem tam przeciwnicy padają po jednym ciosie tak jak my

ocenił(a) grę na 8
SuperO_2

A ja nie czytałem tylko przeszedłem na wszystkich poziomach trudności, masz racje, każdy przeciwnik ale i Dante jest na jedno uderzenie, to był żart, dlatego na końcu było oczko.

ocenił(a) grę na 8
kozior

cóż myślałem że to oczko dlatego że niektórzy uważają Dante must die za hardcore a heaven or hell jest gorsze. nie wiem grałem dopiero na son of sparda pojutrze zaczynam dante must die

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones