PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635906}
4,1 66
ocen
4,1 10 1 66

Dexter: The Game
powrót do forum gry Dexter: The Game

Warto zagierczyć? Czy to raczej marna próba wyciśnięcia z fenomenu dextera jeszcze więcej kasy?

ocenił(a) grę na 2
blablacz515

Grałem i nie polecam...Bardzo lubię serial Dextera ale ta gra to totalna porażka. Oczywiście nie twierdze że nikomu się nie spodoba zależy od gustu.

blablacz515

Gra fajna ale graficznie mogła by być lepsza ale coż tak bywa.

ocenił(a) grę na 5
blablacz515

Choć gra prehistoryczna to za punkt honoru sobie wziąłem aby zebrać wszystkie "evidences" i udało się więc jak ktoś gra i jest w kłopotach to służę pomocą;] A co do samej gry to gdyby nie Dexter to bym ominął łukiem szerokim jak u łuczników angielskich:d

ocenił(a) grę na 2
Wojen1

Dopiero zabieram się za Dextera i dlatego chciałbym zapytać: po którym sezonie można pograć w grę? Sugerować się rokiem i dopiero po 3-4, czy może nie ma specjalnego powiązania z wątkami z serialu? A jeżeli nie ma, to tak czy inaczej po jakim czasie oglądania serialu, ilu odcinkach/sezonach poleciłbyś sprawdzenie gry?

ocenił(a) grę na 5
Voytash89

Tak na prawdę to po obejrzeniu pierwszego sezonu śmiało możesz się zabierać za grę. Takiego stricte powiązania nie ma. Jedyne co to pewne "sprawy" z pierwszego sezonu jeśli jeszcze nie oglądałeś. A jesteś już po paru sezonach i mimo to jakimś cudem Dex nie przypadł Ci do gustu to tak jak mówiłem powyżej, sama gra jest szit;]

blablacz515

Czytałem recenzję w CDA i nie polecałbym. To po prostu port z gry na smartfony. Taki świetny serial zasługuje na dużo lepszą grę. Mógłby to być sandbox w stylu GTA gdzie niby możemy robić co chcemy, ale mamy codzienne obowiązki i musimy dopilnować by je wypełnić, aby nie zwracać na siebie uwagi. W międzyczasie musielibyśmy zaspokajać głód mrocznego pasażera zanim naładuje się pasek odpowiadający za samopoczucie Dextera ;P Mogłoby być ciekawie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones