PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608238}

Diablo II: Pan Zniszczenia

Diablo II: Lord of Destruction
8,9 20 541
ocen
8,9 10 1 20541
Diablo II: Pan Zniszczenia
powrót do forum gry Diablo II: Pan Zniszczenia

A więc najpierw chciałem się pochwalić skończyłem LOD Necro-Summonerem, zawodowcem na piekle bez oszukiwania(no dobra przerobiłem dwa skilldery które znalazłem na takie dające +1 do przywołań, taka jakby ''wymiana:)).
Druga sprawa czy przy graniu zawodowcem aby przypadkiem nie poprawiają się dropy,na początku jakby częściej wypadają jakieś rzadkie przedmioty, może ja miałem takie odczucie, sam nie wiem....

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 9
HomeWorld

No może ale teraz mam 90 poziom i niezły MF, biję bala i tym podobnych i wylatują śmieci wiem urok gry ale......

ocenił(a) grę na 10
WOLVERINE55

Bo z bossów jest crap zazwyczaj. Z Mefista z tego co pamiętam często zestawy wyskakują, z Rady runy,kasa i klejnoty, a elitarne w całym 5 akcie, u nihlathaka i jemu podobnych. No ,ale i tak najważniejsze jest szczęście ^_^

ocenił(a) grę na 9
HomeWorld

A muszę to napisać:D.
Pierwszy raz udało mi się zrobić własną Enigme, ależ ta zbroja jest świetna:D.

ocenił(a) grę na 9
WOLVERINE55

Mam pajęczą szarfę unikalną:D.
Z Mefa wypadła:D.

ocenił(a) grę na 9
WOLVERINE55

No znowu ,,sukces,, zdobyłem ramię króla Leorica dzięki mefowi. Wsadziłem do niego Ist mam max 16 szkieletów nieźle.

ocenił(a) grę na 10
WOLVERINE55

jak skille rozdawałeś?

ocenił(a) grę na 9
rell


Lvl 93: Przywołania: 20PS 20PSM 1-GOLEMY 5-ZO. Zaklęcia: 1Z 20WZ 1ZZK 1ŚZK 1WZK(by dojść do WZK. Klątwy:wszystkie 1 oprócz Z i F. Nam nadzieję że skróty są zrozumiałe.

ocenił(a) grę na 9
rell

I znowu sukces;-) Trafiłem Homulukusa z jakiegoś wampira;-). Marży mi się pas z Tranga(tylko tego mi brakuje z tego zestawu).

ocenił(a) grę na 10
WOLVERINE55

ja dziś przeszedłem grę zawodowo, bez modów, kopiowania postaci, nie korzystałem ze słów runicznych. Zajęło mi to mnóstwo czasu, zginąłem niezliczoną ilością postaci, ale w końcu się udało:) mój nekromanta jest summonerem/magiem, głównie przyzywa potwory, ale też ma 20DK, 16WZ (najbardziej niszczycielski ofensywny czar z całej gry), na dziś mam lvl86, kilka świetnych przedmiotów, i najemnik z 2 aktu z aurą moc i kościołamem. Zdobyłem też trzy klucze do hellfire torch ale niestety nie działa na singlu, a do końca się łudziłem że zadziała, został mi jeszcze krowi poziom, ale to już kiedy indziej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones