PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608125}

D2

Diablo II
8,7 23 452
oceny
8,7 10 1 23452
Diablo II
powrót do forum gry Diablo II

W skrytce mam maksymalną liczbę złota czyli 150000. W Inventory równie sporo. Na wyposażeniu wszystko co najlepsze da się kupić w mieście. Czyszczę mapę w ręką na pulsie wpadam do grobowca Tal Rasha i typ zabija mnie jednym pier.olnięciem. No ku.wa. To raz. Dwa, żeby dojść do zwłok trzeba pokonać w c.uj drogi. Trzy. Stwory od nowa trzeba zabijać na mapach tylko czym gołą ręką?! Przecież cały mój gear leży daleko stąd. Ok. saveując i po ponownym uruchomieniu gry zwłoki teleportują się do miasta. Poirytowała mnie ta gra do tego stopnia, że straciłem całą ochotę na potyczkowanie się z nią. Poza tym ileż można klikać myszką i siekać te stwory. Dostałem hinta od brata, żebym ponownie zabił poprzednich bossów celem pozyskania jakiegoś dobrego itema (Podczas gry w ogóle nie znajdowałem w stworach nic wartościowego). Pier.ole serdecznie od nowa użerać się z tabunem przeciwników i znów walczyć z bossem ze spoconymi rękami. To nie jest przyjemność tylko męczarnia.

Trochę dziecinna to jest gra i poniekąd monotonna no ale to taka formuła. Jedynka miała genialny mroczny klimat. Tutaj jest tak bym powiedział radośnie. xD

Mikstury lecznicze z inventory nie wskakują automatycznie do paska co jest dla mnie wadą.

Niezbyt przemyślany system zapisu. Najlepiej zapisywać stan gry od razu po wykonaniu zadania jak jesteśmy w mieście aby od nowa nie użerać się ze stworami.

Trafiłem na jakąś zjawę, na którą nie działały fizyczne obrażenia. hehe

Grałem cały czas z włączoną Automapą.

Dobre rozwiązanie z podświetlaniem przedmiotów leżących na ziemi (lewy ALT). W jedynce nie było tej funkcji i czasami ciężko było znaleźć itemy na glebie.

Doszedłem do grobowca Tal Rasha i mam dość tej gry.

3/10 czyli trudno wytrzymać do końca.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Ja zawsze po zejściu do Duriela od razu otwierałam portal w jego 'dziupli' i w razie czego z miasta mogłam się przedostać prosto do tego oblecha. Gorzej jak się nie zdąży dobiec do ciała;) Dobrze jest także mieć jakieś mięso armatnie (w postaci najemnika), który na chwile odwróci uwagę Duriela od Twojej postaci;) Najlepiej przed samym grobowcem Tal-Rasha odwiedzić pozostałe grobowce. Mnóstwo fajnych itemów można znaleźć ;)

emmaypl

Mój brat mi przechodził Duriela w ten właśnie sposób co Ty opisujesz. Twierdził, że zje.ałem postać. Walczył z Duriel kilka ładnych minut. Ginął non stop.

emmaypl

Stary z tym Durielem to jest na serio jakiś chory temat. Robię drugie podejście do drugiego diabełka i co? Wpadam do jego ciasnej jak p.... komnaty i ledwo otwieram portal. Ginę w niecałe 2 sekundy. Odwiedziłem wszystkie fake'owe grobowce Tal Rasha. Gear cały żółty. W mieście nikt mi nie może powiedzieć jakie słabe strony ma Duriel. No kurde...

STAMiNA

Dziwna ta twoja recenzja bo oceniłeś grę która jest "matką" wszystkich Hack'n'Slashow na 3 . Do tego chyba nie wiesz czym się charakteryzuje ten gatunek bo piszesz kompletne brednie. Nic ci nie wydropiło i się męczysz z potworami ? Miałeś pecha z itemami i tyle + inne poziomy trudności w grach Hack'n'slash charakteryzują się coraz lepszym lootem i coraz większym grindem, nie wychodząc poza próg lvl-a 30 nie mogłeś tego osiągnąć, gry tego typu są zrobione mocno pod late game i na ciągłe ulepszanie swojego gear-u. Jak dla mnie głupotą jest oceniać grę z gatunku którego się nie preferuje ...

Narutor

>Miałeś pecha z itemami i tyle
No to wina gry, że nie znajdowałem lepszych itemów. Grałem barbarzyńcą a nie znalazłem ani jednego topora wartego uwagi. W mieście kupiłem wszystko co najlepsze się dało. Zje.ana gra. Nie będę kilka razy zabijał tych samych bossów. To debilizm dla mnie.

>Dziwna ta twoja recenzja bo oceniłeś grę która jest "matką" wszystkich Hack'n'Slashow na 3
Co z tego, że jest matką wszystkich h'n's?! Jakie to ma znaczenie?

>Do tego chyba nie wiesz czym się charakteryzuje ten gatunek
Ten gatunek polega non stop na siekaniu stworów, lootwaniu, rozwijaniu postaci i grindzie czyli ciągłym wykonywaniu tych samych czynności. O czymś zapomniałem?

> bo piszesz kompletne brednie
w którym miejscu napisałem brednie? No nie znajdywałem żadnych dobrych itemów. Gra jest do dupy.

> Jak dla mnie głupotą jest oceniać grę z gatunku którego się nie preferuje ...
Ło Jezu. Zaliczyłem 1/2 gry i mam prawo do własnej oceny i opinii. Kto powiedział, że nie lubię tego gatunku? Byłaby to dobra gra gdybym nie musiał od nowa napier.alać tych stworów po ponownym uruchomieniu gry i jakbym dobre itemy znajdował to było by git. Tak jest syf.

STAMiNA

Hmm. po tym Co przeczytałem to nasuwa mi się jedno słowo: LAMER.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

A tak z ciekawości - grałeś z włączonym /players 8? Bo jeżeli nie, to naprawdę nie wiem jak mógłbyś uznać Diablo 2 za trudną grę(ja dopiero gdzieś na ostatnie +/- dwadzieścia godzin przełączyłem na bodaj /players 6, bo zrobiło się cholernie trudno przy ósemce) xd

nikike

>A tak z ciekawości - grałeś z włączonym /players 8?
Kolego nie wiem o czym mówisz... :)

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

czyli nie xD
w diablo 2 był taki trick, że mogłeś wpisać polecenie /players 8(albo inna liczba z przedziału 1-8) i powodowało to, że gra zachowywała się jakbyś grał w multi z siedmioma innymi ludźmi - wypadało dużo więcej lepszego lootu, ale też przeciwnicy byli odpowiednio trudniejsi

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Ok widać że cienko siekłeś te stwory ,zgłaszasz problemy typowe dla słabego gracza .jakieś pretensje że padłeś itp , to nie graj i nie pisz że gra zła . Masz problem że zdechłeś , masz problem z ułatwienia że w Diablo 2 sprzet wraca do miasta( w jedynce nie wracał) , to czego ty szukasz ?Coś ci powiem zagraj sobie w Tibie , nie nie żartuje , zagraj w Tibie na dobrym serwerze a poznasz prawdziwy hardkor walki .

astral_ghoust

>to nie graj i nie pisz że gra zła
Nie gram. Gra jest dla mnie zła. To moja opinia. Masz z tym problem?

>jakieś pretensje że padłeś itp
Pretensje mam, że padłem do jednego dwóch strzałów. Mam pretensje do gry, że nie znjadowałem żadnych wartościowych przedmiotów.

>zagraj sobie w Tibie
Sram na Tibie.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

>zagraj sobie w Tibie
Sram na Tibie.
///
nie sraj na Tibie , to jedna z najbardziej wymagających pod wzgledem gracza gier .....znacznie bardziej niż wszystkie serie Diablo plus z dziesieć innych gier .

astral_ghoust

I don't care.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones