PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608125}

D2

Diablo II
8,7 23 452
oceny
8,7 10 1 23452
Diablo II
powrót do forum gry Diablo II

W mojej opinii lepsze było Diablo 1 .
Dlaczego ? Przede wszystkim genialny klimat podkreślony genialną muzyką to jest oprawą dzwiękową .
Grając w Diablo 2 które niewątpliwie też jest grą bliską doskonałości a jednak uważam że gorszą od pierwowzoru ,dlaczego?
Zawsze odczuwałem iż w dwójce został utracony ten genialny klimat jedynki oraz że została sztucznie wydłużona ,stała sie zbyt monotonna , kolejne krainy ,setna postać magiczna zabita bez tego towarzyszenia poczucia dokonania wybitnego czynu .
Zapraszam do wypowiedzi oraz głosowania . Pierwszy głos na Diablo !.

ocenił(a) grę na 9
astral_ghoust

Hmm widać że seria genialnych gier Diablo mam na myśli 1 i 2 niema zbyt wielu fanów na FW. Trudno .Płakać nie bede .

astral_ghoust

Tylko 1.

astral_ghoust

Do grania sieciowego jedynka, do rezania w samotności tylko dwójka.

astral_ghoust

Przeszedłem "jedynkę" na PC i wg. mnie klimat jest podobny do tego z "dwójki". Ani gorszy, ani lepszy. Muzyka bardziej odpowiada mi z "dwójki", ale to rzecz gustu. Dłużyło mi się i nużyło mnie już w tych podziemnych rejonach (ciągle jedno miasto z tego co pamiętam?), podczas gdy sequel potrafi na dłużej przyciągnąć, oferując dodatkowo więcej opcji przedmiotów, budowy postaci itd. Z pierwszej części podobało mi się to zaskoczenie fabularne, ale po latach Diablo II się mniej zestarzało, mając do zaoferowania nadal bardzo wciągający i rozbudowany system. Mój głos idzie na Diablo II.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones