PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608125}

D2

Diablo II
8,7 23 451
ocen
8,7 10 1 23451
Diablo II
powrót do forum gry Diablo II

Gralem w 1920x1200

użytkownik usunięty

Wyglada o wiele lepiej.

ocenił(a) grę na 9

Jak ty to zrobiłeś? U mnie w opcjach jest tylko wybór 640:480 i 800 na ileś tam :D

użytkownik usunięty
AlexGolian

Sciagnalem patcha.
POzniej wstawie tutoriala

użytkownik usunięty

Ale niestety na najnowszym patchu (v1.13 bodajże) widescreen już nie działa. Trzeba mieć maks. wersję v1.12. A, i jak gracie na Battle.net czy na innych prywatnych serwerach to trzeba uważać bo można wyłapać bana, ten widescreen patch może być postrzegany jako cheat.

Właśnie się dowiedziałem że na 1.13 nie działa a nie chce mi się robić reinstal a szkoda bo ta oryginalna rozdzielczość dość kiepska. Ale i przydałby się dokładny tutorial żeby potem znowu nie robić wszystkiego od nowa.

Lecho1523

Nie musisz reinstalować. Wystarczy Version-Changer...
Niestety D2MultiResGame już mi nie działa :(. Nie wiem dlaczego...

Dammoni

Jakiś namiar na to cudo?

Lecho1523

http://www.chaosmarc.bplaced.net/ Version changer
http://www.moddb.com/games/diablo-2/downloads/d2multires-version-102 D2 Multires

Dammoni

Dziękować. A ten Multires ma instalator czy trzeba się bawić z plikami?

Lecho1523

Nie ma instalatora. Wrzucasz pliki z archiwum do folderu głównego d2 i uruchamiasz D2MultiResGame.exe
Potem jak wczytasz grę/rozpoczniesz nową, to masz wybór rozdzielczości.
Dodam, że mimo iż jest to fajny "bajerek", to mi już się zepsuł... i nie mam pojęcia dlaczego. Po prostu nie działa.
Przy okazji - Potwory mają niestety mniejsze pole widzenia, niż ty.... to trochę nie w porządku... (zresztą jak sprawdzisz, to będziesz wiedział o czym pisze :) )

Dammoni

Ok dzięki, później sprawdzę jak to działa. A z tymi potworami, jak będzie mocno irytować to zawsze można wrócić do oryginalnej rozdzielczości, bo przecież nie jest taka zła i normalnie można na niej grać :)

Lecho1523

Wow, pierwsza dyskusja twoja nieprowadzona z jadem. No tak, jak geek gada o kompach, to od razu się agresja wyłącza. Ciekawy przypadek, do badania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones