PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608125}

D2

Diablo II
8,7 23 449
ocen
8,7 10 1 23449
Diablo II
powrót do forum gry Diablo II

Kiedy III?

ocenił(a) grę na 10

dawajcie news'y czy są może jakieś przecieki, kiedy wreszcie trójka ujrzy światło dzienne

ocenił(a) grę na 10
tomaszdarwin

Niby był tam jakiś przeciek planu wydawniczego blizza według którego diablo 3 zobaczymy pod koniec 2011, pierwszy dodatek po 2 latach drugi po czterech. Tak czy inaczej , patrząc na gameplaye i śledząc info od blizzarda wydaje mi się, że ta data jest bardzo prawdopodobna, bo gra jest już praktycznie gotowa. Dużo zależy od tego kiedy zaczną się betatesty.

ocenił(a) grę na 10
klc87

mhm... kiedy widzę gameplay'e to aż mnie skręca... kurcze tyle czekania - wiem, że Diablo II stworzyli sobie swoisty monopol na gry tej serii ale ile można czekać

tomaszdarwin

Nom, zgadzam się. Mam nadzieję, że nie będzie przeciągania jak przy okazji premiery D2.

matiiii

ha naiwniacy! jak wyjdzie w 2012 to będzie zajebiście

icansee

Wyjdzie wtedy kiedy bedzie im sie najbardziej oplacalo :P

ocenił(a) grę na 10
cheeroke

Jak wyjdzie przed świętami Bożego Narodzenia będą mieli gigantyczne zyski ze względu na to że ludzie będą tę grę kupowali, a jak wyjdzie jeszcze jakaś edycja kolekcjonerska to w ogóle

jasien001

Żadna gra Blizzarda nie ukazała się w okolicach Świąt z tego co się orientuje. Oni generalnie nie zwracają zbyt wielkiej uwagi na terminy, bo ich gry i tak sprzedają się jak świeże bułeczki - słynna kwestia: "będzie, jak będzie gotowe".

Gra już jest w sumie w zaawansowanym stadium, ale nie sądzę by się w tym roku ukazała. Na 90% obstawiam pierwszą połowę 2012.

ocenił(a) grę na 9
Albertino

Gdzies niby widziałem date październik 2011 ale jak się szybko pojawiła równie szybko znikła, chociaż kto wie?

ocenił(a) grę na 9
f67

Niech nie każą nam czekać do października!!!!
Niech wydadzą wersję wstępną w lipcu, a następnie patche aktualizujące i poprawiające itd, itp.;-)

Albertino

Obstawiam datę premiery: 21.12.2012 :))

psabuda

Blizzard podobno się uparł aby wydać grę do grudnia tego roku, beta testy ponoć planowane są już na wakacje. Nie wygląda to zresztą jakby gra wymagała jeszcze wiele pracy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones