PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608125}

D2

Diablo II
8,7 23 452
oceny
8,7 10 1 23452
Diablo II
powrót do forum gry Diablo II

Nienawidzę tego gatunku gier... fatalny sposób sterowania i całej rozgrywki... co wy w tym
widzicie?

ocenił(a) grę na 10
Znawca_

A jak według ciebie miałoby wyglądać sterowanie i rozgrywka w takim hack & slashu jak Diablo?

klc87

No właśnie znawco?

ocenił(a) grę na 9
Znawca_

słabo trollujesz koleżko :)

Znawca_

Ja w Diablo zawsze czułem nieodpartą chęć znajdywania kolejnych unikalnych przedmiotów. Ale poza tym straszna monotonia.. no chyba że zainstalowało się moda który powiększał znacznie ilość przedmiotów i kombinacji run:D

ocenił(a) grę na 9
sk8ciuk

Monotonia? A misje wykonywałeś, czy utknąłeś na Siedlisku Zła? W tej grze nie ma mowy o monotonii, chyba,że tylko chodzisz i tłuczesz potworki :|

pawelecki96

Ejj, misje typu zabij lub przynieś nie są monotonne? Są i to bardzo, mimo to frajde sprawia mi pokonywanie bossów na końcu każdego z etapów. Gra dobra ale znam lepsze gry rpg.

ocenił(a) grę na 10
Thief_

Bo Diablo to nie jest gra RPG - to h&s i żadne tam rozbudowane questy nie są potrzebne ;P
Tym bardziej to jest gra stworzona do multiplayer'a, wcale bym się nie zdziwił gdyby komuś się znudziła, jeśli gra tylko po singlu.

ocenił(a) grę na 9
Thief_

Niestety, ale na tym opiera się większość gier. Ta gra ma bardzo wiele plusów, jak np. jej grywalność, dobrze skonstruowane drzewko umiejętności czy po prostu świetny klimat. Po za tym świetnie się gra w to na multi, a twierdzenie że gra w której głównym celem jest zabijanie "tych złych" jest głupia itp. to po prostu idiotyzm, debilizm i głupota.
Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych RPeGów jakie kiedykolwiek powstały.

ocenił(a) grę na 10
Thief_

Pewnie łajno zwane Gothic.

tomucho77

nie, bo Torment, Fallout i Baldury.

ocenił(a) grę na 10
Thief_

Torment i Fallus zgadza się ale Baldursy nie są monotonne ... coś się pomerdało łowco.

tomucho77

Raczej tobie :D Te gry co wypisałem wyżej są dla mnie najlepsze z RPG'ów. Twój post jest dla mnie niezrozumiały.

ocenił(a) grę na 10
Thief_

Sorka chyba źle ciebie zrozumiałem (zbyt dużo piwa).

ocenił(a) grę na 8
Znawca_

To się dopiero "znawca" odezwał...

Znawca_

Tą grę będą kochać wszyscy z pokoleń, kiedy gry komputerowe raczkowały, kiedy GTA miało widok z góry i po lekcjach siadało się z kolegami by ponawalać w Duke'a albo Quake'a. Diablo to przede wszystkich klimat, zbieractwo i miodność walki. Dzisiaj gra wizualnie jest archaiczna, ale sentyment pozostanie na zawsze. Szkoda, że na Diablo 3 musimy czekać tyle lat. Może się jeszcze doczekam?

ocenił(a) grę na 8
sampol

Jeszcze TYLKO jakieś 6 miesięcy. Podobno...

ocenił(a) grę na 10
sampol

Mi po kilku (no prawie 10 ;)) latach grania diablo się znudziło ale od czego są mody :D Polecam Median XL - wiele wyzwań i dużo trudniejsza niż "zwykłe" diablo. Jest też parę serwerów na których można sobie pograć (chociaż ja gram na singlu).

użytkownik usunięty
sampol

diablo 2 to gra mojego dzieciństwa , i podejrzewam że nie tylko mojego ale wielu innych fanów tej klasyki

Znawca_

Ja widze że jesteś noobem i tyle w temacie :D

ocenił(a) grę na 8
Znawca_

Gierka całkiem niezła - w sam raz na rozładowanie nerwów:)

ocenił(a) grę na 10
Znawca_

Bezmózgi TROLLU wysil się bardziej.

tomucho77

Ziomuś, z tobą to koni kraść nie warto

ocenił(a) grę na 10
Znawca_

Z tym ziomalem to udaj się do Palikota >>> na Wiejską.

tomucho77

Polityczny humor to ja mam w każdym kabarecie

nuda!

ocenił(a) grę na 10
Znawca_

człowieku nie obrażaj tej gry ona ma duszę i klimat, a nie jak jakieś bez fabułowce typu Battlefield i CoDy które poza grafiką nie oferują nic

Pituz

ja już nawet zdążyłem zapomnieć...

ocenił(a) grę na 10
Znawca_

Proste - miód. Nawet dziś pod telewizorem kurzą się konsole. Nawet na PS3 nie chce mi się grać, tylko wolę wrócić do gry, która jest zbyt genialna w swojej prostocie dla niektórych ludzi.

użytkownik usunięty
Znawca_

grałeś wogóle w klasyczne diablo 2 ? Czy może od tak sobie krytykujesz ? Pituz ma racje w 100 % d2 ma dusze i klimat nie obrażaj tej gry

użytkownik usunięty
Znawca_

zagraj w diablo 3 i przekonasz sie jaki jest to gniot w porównaniu do klasycznego diablo 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones