PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608125}

D2

Diablo II
8,7 23 452
oceny
8,7 10 1 23452
Diablo II
powrót do forum gry Diablo II

O co chodzi?

ocenił(a) grę na 9

Nie jestem pewien, gdzie mógłbym to napisać, dlatego umieszczam moje pytanie tutaj,
ale najpierw krótkie wprowadzenie.

Naturalnie Diablo i & II uważam za gry świetne i klimatyczne - nie piszę tutaj po to by
obrażać kogokolwiek, kto w to gra (jeszcze do niedawna sam równo pocinałem, niestety
teraz czasu za mało).

A moja sprawa brzmi tak:

Może mi ktoś do diabła wyjaśnić, co robią gry wideo na filmwebie? Co ma gra
wspólnego z filmem? Co dalej? Będziemy dodawać działy kolejno z muzyką, komiksem,
książkami, a w trakcie rozbudowy serwisu dojdziemy do momentu, w którym będzie
można oceniać ulubione marki bielizny czy smaki sosu do pulpetów?

Jeżeli czyta to ktoś zarządzający tym cudownym serwisem, to radzę - pohamujcie się, bo
jak przesadzicie to stanie się z wami to co z naszą-klasą. Po prostu ktoś was wygryzie z
interesu i traficie na margines.

Hatus


Popieram w 100 %

piotreklol1

Na imdb też są. Często osoby związane z filmem użyczają głosów, piszą muzykę, a nawet występują w grach. Bez gier ich filmografie był niekompletne.

Wbrew pozorom gry mają całkiem sporo związków z filmem. Jakby nie patrzeć to jest to także pewne medium audiowizualne.

Albertino

Tak Albertino masz dużo racji, weźmy takiego Jarka Boberka i jego świetny podkład głosy do postaci z Uncharted który jest iście filmowy. Czy Bogusia który użyczył głosu Kratosowi. :>

Hatus

kasa misiu, kasa,
pojawią sie nowi uzykownicy => wiecej uzytkownikow => wiecej odslon strony => wiecej reklamodowacow => wiecej kasy dla adminow.
tak dziala internet :) a konkurencji sie nie boja bo kogo ? stopklatka.pl lol

ocenił(a) grę na 10
Hatus

Gdyż gry w dużej mierze wyparły film, ze świadomości ludzi? Generalnie filmweb wypada o wiele lepiej, niż inne serwisy z grami. To bardzo miłe i dobre zaskoczenie ze strony serwisu.

ocenił(a) grę na 9
Narodzonyzchaosu

Rozumiem kasę i że gra to medium, ale w takim razie czemu odrzuca się inne przykłady?
Kiedyś chciałem w filmografii Malcolma McDowella umieścić zapis, że grał w teledysku Slipknota, to zostałem jedynie zdawkowo poinformowany, że Snuff to nie film.
Rozumiem, że z perspektywy twórców filmwebu gra jest ciekawszym medium, bo jest bardziej popularna i więcej użytkowników wpadnie a co za tym idzie będzie, parafrazując lipę, kasa zap****alała do kieszeni, ale jeżeli już mamy robić taki serwis ze wszystkim co związane z przemysłem filmowym, to musi tu być także miejsce na muzykę, klipy, twórczość okołoliteracką, malarską itp. itd. - naturalnie, jeżeli miałoby to zachowywać chociaż pozory działania, którego głównym celem nie jest zarobek.
A co do konkurencji, to zawsze się może coś pokazać. A swoją drogą, na przykładzie naszej klasy - znam wiele osób, które porzuciły ten serwis właśnie dlatego, że stracił swoje pierwotne przeznaczenie - wszyscy przeszli na facebook (swoją drogą z niego też odchodzą, ale nie ma to takiego wpływu, jak w przypadku nk).

ocenił(a) grę na 10
Hatus

Przykład esensji pokazuje, że można prowadzić ciekawy portal o filmie, grach, książkach, muzyce i komiksach, aczkolwiek esensja na pewno nie ma tak rozbudowanej bazy, ale mają bardzo ciekawe i rzeczowe recenzje oraz felietony. Ciekawa alternatywa dla filmweb jak dla mnie.

ocenił(a) grę na 9
klc87

Z tym, że esensja to raczej zin o tematyce fantastycznej, a filmweb z założenia jest portalem o kinie... Nie mam nic przeciwko łączeniu, ale wrzucenie gier do portalu, który jest reklamowany jako portal o filmach jest z gruntu komercyjnym posunięciem

ocenił(a) grę na 9
Hatus

Przede wszystkim chodzi o to że z grami są powiązane tysiące "ludzi filmu" (nie tylko aktorzy), np wielu kompozytorów tworzy muzykę jednocześnie do filmów i gier więc czemu nie miał by tam widnieć ich cały dorobek?

Coraz częściej robi się (przeważnie komercyjne) gry na podstawie filmów w kt głos podkładają ci sami aktorzy (np w grze 5 element B.Willis, w piratach J.Deep itd)...

Mnie aż tak bardzo nie dziwią gry na tej stronie...

ocenił(a) grę na 9
Hatus

A ja uważam, że to wcale taki tragiczny pomysł nie jest. Pomyślcie o grach, w których jest tak wspaniała muzyka, fabuła, efekty no i nierzadko iście poetycki charakter, które można by bez problemu zaklasyfikować jako... XI muza?

ocenił(a) grę na 9
paczes

Nie zrozumieliśmy się chyba - nie mam nic przeciwko grom, ale jeżeli Filmweb jest portalem o FILMIE, to co tu robią GRY? Rozumiem, że aktorzy podkładają głosy pod postacie, ale Ci sami aktorzy grają też w reklamach i teledyskach, często nagrywają płyty, czytają książki i występują w teatrze - jakoś o tym twórcy portalu nie myślą.

ocenił(a) grę na 10
Hatus

Mówi ci coś słowo Gry Video ? Co to jest Video ...

ocenił(a) grę na 9
budny1987

A Ty liczysz na złotą łopatę? Odpowiedziałeś właśnie na wątek sprzed 9 lat. No i jeszcze nie wnosząc nic do dyskusji.

ocenił(a) grę na 10
Hatus

Pytania są po to żeby na nie odpowiadać zwłaszcza na tym portalu tak jak I na innych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones