PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608125}

D2

Diablo II
8,7 23 449
ocen
8,7 10 1 23449
Diablo II
powrót do forum gry Diablo II

arcydzielo

ocenił(a) grę na 10

Jak zwykle chodzi o ratowanie świata. Odpalamy gre wybieramy klase postaci i krok po kroku ratujemy świat który pełen jest demonów z piekla rodem. Jeden z lepszych Rpg w które grałem i wogóle chyba w historii gier wideo.Dobry przyjemny Multiplayer(od mistrzowskich twórców World Of Warcraft - Blizzarda) wciągająca fabuła, przyjemny poziom trudnosci, ciekawe postacie i caałe tony róznego rodzaju żelastwa które możemy na siebie założyc i które wzmacniaja nasza postac i milaiardy zróznicowanych przeciwników. Wciąz wracam do tej gry z sentymentem.

qlukaszq2

szkoda tylko że postać biega jakby jeździła na łyżwach i płomień rzuca cień a no i grafika zdeczka przeterminowana (jak na dzień premiery ofc.)

icansee

Bo w tej grze nie chodzi o grafikę! Dzisiaj mamy piękne gry z kiepskimi fabułami, a kiedyś było odwrotnie i za to kocham stare gry!

BartSmith

LoL ale to są poważne błędy, Blizz olał dwójke ,jedynka była o wiele lepsza
A no i w grach grafika to połowa sukcesu ,takie życie

BartSmith

Fabuła tutaj też nie najciekawsza. Liniowa. Potworki robione "na jedno kopyto". Walka banalna. Bez batellneta szybko się nudzi. Po za tym ludzie! Diablo to nie cRPG!!!

ocenił(a) grę na 10
wiwior591

Oczywiście, że Diablo to nie cRPG, tylko typowa "rąbanka" hack & slash, co nie zmienia faktu, że grywalność tego tytułu jest niesamowita. Oczywiście nie ma co porównywać singla do battle.net, ale sam parę lat nawalałem sp zanim dorwałem się do multi i chyba nigdy mi się to nie znudzi. Jak się oderwę na kilka miesięcy to później wystarczy, że wejdę raz i znowu się zaczyna :)

klc87

Taaa ja się jakoś nie mogłam przełamać. A battleneta wręcz nienawidzę (ogólnie). Więc gra raczej nie dla mnie.

wiwior591

Jakiś konkretny powód nienawidzenia BN?

BartSmith

Denerwuje mnie. Rankingi, nie da się zapisać itp. itd. Jak gram w grę to gram od czasu do czasu, a nie co chwila, aby mi postaci nie wykończyli. Nie kręci mnie to i jak mam możliwość to wolę grać na single player.

wiwior591

Diablo 2 praktycznie nie istnieje bez BN. Nie oszukujmy się, granie na single player to góra tydzień czasu i mamy grę skończoną. Natomiast granie online to całkowicie inny świat i inna liga. Dodatkowo patche otworzyły następne możliwości (słowa runiczne itd). Diablo 2 to głównie multiplayer.

BartSmith

Ja w multi nigdy nie grałem a singla uwielbiam.

ocenił(a) grę na 10
bonecrusher22

To spróbuj multi, wtedy jest dopiero jazda. Cd-keye nie są drogie, coś w granicach 20 zł, a mając cd-key możesz pobrać grę legalnie ze strony battle.net

ocenił(a) grę na 10
klc87

Ach, gra na BN jest genialna. ^^ Nie zapomnę do dziś grania przez 6 godzin, i przez sześć godzin łażenia na Hrabinę po runy, idziesz, zabijasz na hita, bierzesz itemy i zmieniasz serwer. ^^ Genialne. Druid elementalista. :D
Ta gra nie posiada praktycznie fabuły - bo fabuła w tej grze się nie liczy. Liczy się przedzieranie przez hordy potworów i expienie. ^^ I to nie jest RPG, tylko hack'n'slash. RPG to Planescape: Torment. ;]

BartSmith

Ja też nie. Wolę setny raz grać na spokojnie w single niż w multi.

Karton20

Przecież na Battlenecie także można grać samemu. I dlaczego "na spokojnie", czyżby na multi grało się nerwowo?

BartSmith

D2 zaczyna się na poziomie Piekło, a to nie jest tydzień ;)

Pete

Gra powinna być dobra od początku.

ocenił(a) grę na 10
qlukaszq2

Lubie czytać o Diablo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones