PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611080}
7,7 13 548
ocen
7,7 10 1 13548
Diablo III
powrót do forum gry Diablo III

SPOILER!!!


Mam trochę dziwne pytanie ;p
Przeszedłem już grę i zastanawia mnie co się stało z Leo? Bo przecież Diablo był w jej ciele, ale po jego zabiciu Leo też została zabita, czy uwolniona? W zakończeniu nie było o tym mowy w ogóle, a str5asznie mnie to interesuje bo jednak polubiłem ją ;p
I jeszcze drugie pytanie: Czy zabijając Diablo zabiłem tez wszystkich Najwyższych Złych?

ocenił(a) grę na 7
AlexGolian

Lea nie żyje. Umarła. Zapamiętajcie to sobie bo jest tak ładnie ukazane. Diablo wszedł w jej ciało, które zostało zniszczone, tudzież spalone przez Imperiusa (Archanioła Męstwa).
Tylko demony mogą powracać do życia.

Walcząc z Diablo, walczyłeś również z całą siódemką Wielkiego Zła. Więc tak, zabijając Diablo, pokonujesz również Zło Najwyższe, ale pamiętaj że demony są nieśmiertelne i dopóki ich kamień dusz nie zostanie zniszczony, zawsze mogą się w późniejszym czacie odrodzić. A na filmie widzimy upadający kamień dusz, co daje do myślenia że dusza Diablo i jego braci nadal żyje.

ocenił(a) grę na 8
slipek20

Czyli za kolejne 12 lat możemy się spodziewać Diablo IV? ;p

AlexGolian

Za rok można spodziewać się Expansion Pack za minimum 125 zł. Przepraszam - DLC ;P

ocenił(a) grę na 5
AlexGolian

yhh oby nie tej klasy co D3.

ocenił(a) grę na 10
AlexGolian

Jasne! W tym roku (2023) wychodzi diablo 4

ocenił(a) grę na 8
MaxMayfield

Jednak po 11 latach, a nie 12, jak myślałem.

ocenił(a) grę na 10
AlexGolian

Aha ok XdD

ocenił(a) grę na 10
AlexGolian

Mam nadzieję, że w IV będzie powrót Leah

ocenił(a) grę na 10
AlexGolian

Na tą IV częściej wiele osób czeka

ocenił(a) grę na 7
AlexGolian

Ja tylko nie rozumiem jakim cudem diablo i spółka wrócili skoro ich kamienie dusz zostały zniszczone w kuźni, w poprzedniej części.

ZupkaChinska

W 3 nie grałem, ale jeżeli dobrze pamiętam to w D2 został zniszczony tylko kamień duszy Mefista.

ocenił(a) grę na 9
ZupkaChinska

No bo Adria sprawiła, że dusza każdego poległego Władcy Piekieł miała się znaleźć w Czarnym Kamieniu Dusz. Było o tym mówione w D3, więc pewnie tamte kamienie były puste.

ocenił(a) grę na 10
pawelecki96

A później przeniosła to do Lei

użytkownik usunięty
ZupkaChinska

Diablo i spółka wrócili, po zniszczenie "kamienia dusz" czy czegokolwiek innego - nic nie da. Tylko Jezus może zniszczyć Diabła a człowiek raczej tylko może go przepędzać. Także Blizzard nadal może klepać następne epizody. Bo cóż może człowiek sam uczynić szatanowi? Nic nie może...

Ups - to nie to forum. :)

ZupkaChinska

Z tego co wiem, Lordowie Piekieł po zniszczeniu ich Kamieni Dusz zostają wygnani do "Pustki" ("Abyss") z której (chyba nie można powrócić). Jednak tak się w D2 nie stało gdyż Czarny Kamień Dusz przechwycił dusze wszystkich Lordów Piekieł, i po opętaniu Leah (nie wiem czemu akurat on) Diablo się odrodził utrzymując w sobie moc pozostałych Lordów. Gdy pokonujemy Diablo, Czarny Kamień Dusz przetrwał co oczywiście zapewni Lordom powrót w dodatkach.

użytkownik usunięty
Mahavir

Diablo wszedł w ciało Leah, bo Adria, jej matka, stwierdziła że będzie ona dobrym "nosicielem" gdyż ojcem Leah był Aidan, noszący w sobie duszę Diablo Mroczny Wędrowiec.

ocenił(a) grę na 10

Mam nadzieję, że Lea wróci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones