PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611080}
7,7 13 552
oceny
7,7 10 1 13552
Diablo III
powrót do forum gry Diablo III

Drodzy Koledzy i Koleżanki!
Zastanawiam się nad zakupem gierki na konsolę i frapuje mnie jedna sprawa odnośnie rozgrywki, a konkretnie chodzi mi o tryb kooperacji (jak w tytule). Otóż sprawa przedstawia się następująco - ja byłbym głównym graczem, tzn. przechodziłbym sobie Diabełka w większości samemu. Ale wiem, że istnieje możliwość gry do 4 osób jednocześnie (nie przez internet, a na jednej konsoli). I tu moje pytanie - jak wygląda taka wspólna gra? Czy decydując się na kooperację MUSIMY grać zawsze w większą ilość osób? Czy istnieje opcja, że ja sam bym w głównej mierze sobie przechodził grę, a raz na jakiś czas podłączałby się ktoś do mnie w celu wspólnego siekania potworków? Czy musiałbym mieć oddzielny zapis na faktycznie samodzielną jednoosobową grę?
Dzięki z góry za odpowiedź!

ocenił(a) grę na 9
Cpt_Ugluk

Dokładnie tak jak piszesz. Twoja postać musi być graczem pierwszym. Wtedy mogą się do ciebie podłączać różne osoby, na jakimkolwiek etapie gry, mozecie grać w 2,3 lub 4 osoby, odłączać też, więc będziesz mógł potem grać sam. Ustawia się to w menu. Inni gracze muszą mieć swoje konta na konsoli i na nich tworzą swoje postaci, potem po prostu się logują i w menu dołączają się startem

ocenił(a) grę na 9
Cpt_Ugluk

Tak, cały czas masz ten sam zapis, a jak przejdziesz fabułę, to będziesz mógł wybrać potem dowolny akt w który będziesz chciał zagrać.

najiki

Dzięki bardzo za pomoc Panie Kolego! Na taką odpowiedź liczyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones