PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788194}
7,4 715
ocen
7,4 10 1 715
Dishonored: Death of the Outsider
powrót do forum gry Dishonored: Death of the Outsider

Lekkie rozczarowanie

użytkownik usunięty

Obie poprzednie części plus dwa dodatki do jedynki uważam za genialne. Death of the Outsider niestety jak na samodzielne DLC za ponad 100 zł oferuje krótką (zaledwie 5 misji) i niezbyt dobrze poprowadzoną opowieść. Scenariusz i budowa poziomów sprawiają wrażenie robionych w pośpiechu. Wprawdzie kontrakty wydłużają nieco czas gry ale ja wolę więcej ciekawie zaprojektowanych misji niż spędzanie dodatkowego czasu w tej samej lokacji. Daud pojawia się w sumie na moment, a Outsider... zakończenie mi się podoba ale wszystko mogło by mieć więcej głębi. Jak na tytuł mający zamknąć pewien rozdział w serii i pożegnać dwie tak ważne, znajome postacie, Death of the Outsider pozostawia niedosyt i pewien niesmak. Ogólnie jest dobrze, ale jak na grę w uniwersum Dishonored - tylko dobrze...

użytkownik usunięty

też mam takie wrażenie, chociaż nowe zdolności wynagradzały brak dobrze znanych "niekrwawych" rozwiązań (tylko na końcu mamy 1 wybór, który i tak niczego szczególnego nie zmienia w zakończeniu) to i tak brakowało tutaj konkretnych misji, a te bardziej przypominały gildię złodziei a nie "byłych" zabójców..

ocenił(a) grę na 8

zgadzam sie co do zakonczenia. Mimo iż mamy wybór, nie jest on ważny.

Ostatnia misja byla calkowicie słaba, I kamienne potwory byly poprostu słabe i denerwujące.

Ogólnie podbało mi się bo uwielbiam grać w Dishonored ale tyłka nie urwało jak poprzednie gry albo PREY

A mi się podobało. Dodatek zajął mi jakieś 15-16 godzin i jedynie końcowa cut-scenka trochę zawodzi (krótka, wiele nie wyjaśnia). Misje dostarczają, w końcu to Dishonored, którego możemy jak zwykle przejść w dowolny sposób. No i ciekawe jest przedstawienie historii Outsidera, zwłaszcza na końcu jest spory ładunek emocjonalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones