PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725886}
8,0 2 406
ocen
8,0 10 1 2406
Dishonored 2
powrót do forum gry Dishonored 2

Sam nie wiem, niby gra świetna, ale jakoś tak jak najszybciej chciałem ukończyć. Na pewno ten południowy klimat mi zupełnie nie podszedł, nijaki charakter tej Karnaki, wiktoriańsko-londyńskie Dunwall wciąga je nosem (najlepszy klimat z całej gry to miał trening !!!). Fabuła - lepsza niż w jedynce (nie trudno o to), ale nic szczególnego, oprócz historii Delilah to właściwie nic a nic tam się nie wydarzyło, żadnych fajnych twistów. Safe haven pomiędzy misjami - na łodzi nie ma nic do roboty, w pubie z jedynki też niby nie było, ale klimat miała nieziemski, tutaj równie dobrze mogłoby tej łajby nie być. Stephen Russell jakiś przymulony w tej roli, ja wiem, że to Corvo a nie Garrett ;) ale brakowało mi więcej komentarzy, ironii, humoru, sztywny był jak pręt, ja wiem, że walczy przez całą grę o życie córki, ale jednak... Muzyka zupełnie nie wpadająca w ucho. Skradanie troszkę za trudne, zabrzmiało to może gimbowsko, ale przydałby się troszkę większy margines błędu, jeśli chodzi o wzrok przeciwników, problem staje się oczywiście mniejszy po ulepszeniu Blinka.

Gra bardzo dobra, ale spodziewalem sie dużo więcej.

ocenił(a) grę na 7

Podpisuję się pod Twoją opinią obunóż. Dwójka podziałała dla mnie dokładnie tak samo, grę ukończyłem znajdując może z połowę run i generalnie robiąc sieczkę, jedynie przy głównych 'zabójstwach' starałem się znaleźć alternatywę (bo i same alternatywy były bardzo ciekawe!). Klimat nie ten, Corvo jakby nudniejszy i sztywniejszy, a Karnaka mniej trafia do wyobraźni. Dobra gra, ale przy piewszej części wymięka. Może odgrzewanie tego dania już nie działa tak dobrze, a może wręcz za dużo zmian. Niemniej, "spodziewałem się dużo więcej" i bardzo na D2 czekałem. Może Death of the Outsider wróci do formy?

użytkownik usunięty
warfarian

Akurat odgrzewanie dań to jak dla mnie najlepszy sposób na sequele (nic mnie tak nie wqurwia jak kolejna część, która staje się np jakimś sandboxowym shitem, gdy np poprzednik był fajną liniową opowieścią - no ale nowości i rewolucja jest...), coś innego tu nie zagrało. Death of Outsider, pewnie kupię i zagram, ale ta Billie też mnie jakoś szczególnie nie zafascynowała...

ocenił(a) grę na 7

Oj zgadzam się w 100%. Gra nadal dobra, ale nie robi takiego wrażenia jak jedynka. Nic z soundtracku nie zapadło w pamięć. Voiceacting sam w sobie jest ok, ale to postacie są sztywne, nie sam Corvo. Tutaj charyzmatycznych postaci można znaleźć zaledwie kilka i nie są to główni bohaterowie. Lokacje piękne. Alternatywne rozwiązania ciekawe. Zmiana Outsidera na gorsze. Główny antagonista przenudny, poza tym był w DLC do jedynki. Po jedynce byłem mega zainteresowany dwójką, a teraz mam przeczucie, że był to sequel zbędny.

ocenił(a) grę na 5

Jacyś idioci wpadli na pomysł by iść w słoneczne klimaty zamiast jeszcze bardziej w mrok. W koncu klimat tego deszczowego i mrocznego miasta z jedynki wszystkim się bardzo podobał. Ale nie, jakiś geniusz uznał że trzeba wypróbować coś nowego, ehh

ocenił(a) grę na 9

Faktycznie, niby dostajemy więcej tego samego, co w jedynce, ale jakoś tak... inaczej. Ale nie wydaje mi się, że ta część jest słabsza. Jest tak samo dobra, ale nie ma już tego efektu zaskoczenia, jaki dawała jedynka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones