PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725886}
8,0 2 414
ocen
8,0 10 1 2414
Dishonored 2
powrót do forum gry Dishonored 2

Kupiłem tą grę dwa lata po premierze (za grosze).. i chociaż zdaję sobie sprawę że podobno dokuczały jej błędy przy wydaniu .. ja po dwóch latach nie miałem z nimi w ogóle do czynienia.. gra działa płynnie i sprawnie. Co więcej jest to jedna z najlepszych gier nowej generacji w jakie miałem przyjemność zagrać..

Zdaję sobie sprawę co ta gra sobą reprezentuje - jest to spadkobierca serii thief.. i można by rozpisywać się na wiele stron o tym czym przypomina .. lub czym zdecydowanie odchodzi o tych gier. Ja serię Thief poznałem od 3 części (i pomimo sprzeciwu innych zawsze będę uważał tą grę za genialną) .. Widzę podobieństwa choć największą różnicą jest trzymanie za "rączkę" gracza i dokładne zaznaczanie na mapie wszystkiego i upraszczanie (najlepszy przykład to przygotowanie serum w dla zarażonej, szalonej postaci w jednym z poziomów) .. w Thief 3 dostalibyśmy listę składników i to gdzie mogą się znajdować i trzeba by było ich szukać samemu ..

Jednak pomimo tego gra jest niesamowicie genialna.. jestem pod koniec mojej pierwszej kampanii .. gram oczywiście jako całkowity stealth oraz wszystkie rozwiązywania bez zabicia .. Gra pod tym względem jest wyjątkowo ciekawie trudna oraz sprawiedliwa (zwłaszcza jeżeli zbiera się wszystkie runy oraz amulety) ..

Drogi rozwiązania każdej misji są tak różne że jest to aż niesamowite.. jedne co mnie boli to fakt że dostajemy wskaźniki za każdym razem gdym odkryjemy nowe rozwiązanie misji .. Bo na przykład najlepszy moment ja dotąd to kiedy przez przypadek uśpiłem właściciela posiadłości co ocaliło go przed szaleństwem którego by nabawił się uczestnicząc w rytuale którego nie popierał .. albo wbicie się pomiędzy ściany w mechanicznym domu .. Po prostu świetne .. budowanie świata podczas przechodzenie misji .. tempo kampanii i oryginalność misji ..

Jestem wyjątkowym fanem tej gry.. kiedy pierwsza część wydawała mi się po prostu ok.. Zalecam każdemu lubiącemu "skradanki" zwłaszcza że można tą grę dostać obecnie poniżej 40 zł .. naprawdę warto..

Żeby nie kończyć za bardzo pozytywnie to chociaż aktor grający Garretta z serii "Thief" podkłada tutaj głos pod jedną z postaci.. to brakuje jej tego wyjątkowo sarkastycznego i cynicznego podejścia do świata przez co boli (zwłaszcza biorąc pod uwagę nowego "thief-a" (2014).. Garrett umarł i nie wróci chociaż przynajmniej w thiefie 3 jego historia została całkiem ładnie zakończona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones