PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725886}
8,0 2 406
ocen
8,0 10 1 2406
Dishonored 2
powrót do forum gry Dishonored 2

Jej w grze w ogóle nie ma! Ludzie na GTX'ach 1080 mają po 20 fps.
Gra nie jest demonem w kwestii szaty graficznej, a działa w mniejszej płynnosci niż trzeci Wiesiek! Grałem na moim sprzęcie w gry o wiele ładniejsze niż Dis.2, a tylko w tej grze mam 10-20 fps. Twórcy muszą się za to jak najszybciej wziąść.
Sama gra ponoć niesamowita i godna tytułu kontynuacji fenomenalnej pierwszej części.

Gra obecnie nie grywalna.
ODRADZAM KUPNA W TEJ CHWILI!
Poczekać na łatki, gra wtedy napewno będzie tańsza i zaoszczędzicie te kilkadziesiąt złociszy.

Bajdurzenie, na GTX 770 w Full HD i na maksymalnych detalach przez większość czasu trzyma ponad 40 fps-ów. Prawda, zdarzają się momenty, kiedy ilość klatek spada do około 25, a te, kiedy wyciąga i trzyma 60, są rzadkie. Tym niemniej, przez 95% gry jest ponad 30 fps-ów, więc jak najbardziej da się grać bez zgrzytów. I mówię tutaj o wersji bez betałatki, która została udostępniona bodajże wczoraj.

Pottero

Ach, no i zapomniałem dodać: to i tak nie zmienia faktu, że Arkane dało ciała i nie poradziło sobie ze zmodyfikowanym id Tech 5, więc poprawki i tak są jak najbardziej wskazane.

No własnie ,gra genialna a zepsuta przez optymalizację ,tak jak Arkham Knight

ocenił(a) grę na 8
Danio31b

mi Arkham dobrze działało dishonered mam tylko jedynke dwójke może sprawdze niedługo

marcin_lendzion

Pytanie kiedy ty to przechodziłeś?? Bo teraz po 2 latach i milionie patchów to wiadomo ,że bedzie dobrze działać ale po premierze było inaczej

użytkownik usunięty

Grę ukończyłem jakiś tydzień temu i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to stary, dobry Dishonored. Jest nawet jeszcze lepiej. Lokacje są jeszcze bardziej różnorodne i otwarte, graficznie jest ekstra, fabularnie po staremu..., a co tam dalej będę mówił. Recenzji jest od groma. Chciałem tylko napomnieć, że Arcane poradziło sobie z sequelem i to znakomicie. Tylko ta przeklęta optymalizacja...Chociaż teraz jest dużo lepiej po tych czterech patchach, to jednak niesmak pozostał. No i to nadal nie jest optymalizacja, którą byśmy chcieli, a mieliśmy np. w GTA V. Gdyby tylko nie zmienili silnika z Unreala na ten nieszczęsny id Tech ;p Jest tak samo jak z CryEngine - nikt, oprócz twórcy silnika, sobie z nim nie radzi.

ocenił(a) grę na 6

Zgadzam się. Gra jest tak samo genialna jak jej poprzednia część, ale musiałem grać na niskich ustawieniach graficznych (Wiesiek 3 na wysokich - 60 fps), a i tak zdarzało się, że klatki spadały do 20-30 fps.

jeśli chodzi o gamepaly i to jest jeszcze lepiej niż poprzedni, historia daję radę jednak mam wrażenie że pod tym względem od czasu jedynki nic się nie zmieniło ;] Jedynie wrażenia psuje koszmarna optymalizacja ;/ Chamy z bethesdy narzucili twórcom swoją upośledzoną technologię i widzimy teraz skutki.

ocenił(a) grę na 8

Poprawili już optymalizację, na 1080 i i7 7700k chodzi bez przycięcia na max ustawieniach

ocenił(a) grę na 5

Gra w wielu miejscach brzydsza od 1 zprzed 4 lat !!! Do tego wiele Błędów graficznych

ocenił(a) grę na 9

Nadal jest tak tragicznie z optymalizacją?

ocenił(a) grę na 7
Pawuloniasty

gram od wczoraj na ti1080...i jest bardzo dobrze, chyba coś jednak naprawili

siwulec83_3

gra sie nie przycina na 1080ti? brawa dla tworcow za optymalizacje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones