PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628169}
8,0 8 816
ocen
8,0 10 1 8816
Dishonored
powrót do forum gry Dishonored

Mogło być duuuuużo lepiej

użytkownik usunięty

SPOILERYYY !!!!!

gra fantastyczna, ale jednak krótka, straszliwie krótka :/ i to nawet przy grze po cichu i w miarę spokojnie (oczywiście zebranie wszystkich bone charmów i run wydłużyłoby to może 1,5 - 2 godziny, ale to takie sztuczne wymuszone wydłużanie rozgrywki), czuję się tak naprawdę jakbym zagrał w demo jakiejś duuużo większej i głębszej gry, twórcy przygotowali wspaniałe uniwersum, zaczątki świetnych historii i dali tylko cząstkę tego do użytku...

Do tego cała historia opowiedziana w jakiś nierówny sposób, napięcie narasta do momentu załatwienia regenta, potem zdrada i świetny fragment ucieczki z zamkniętej dzielnicy miasta z małym finałem w postaci potyczki z tą starą wiedźmą. A potem napięcie całkowicie znika, poziom w pubie banalny, ostatni jeszcze bardziej, ot załatwienie Havelock'a, kluczyk do pokoju Emily, filmik że żyli długo i szczęśliwie... zabrakło mi tam właściwie wszystkiego. W ogóle fabuła ma pełno wątków, które są szczątkowe - począwszy od tego naszego "opiekuna" skończywszy na zabójcach, wszystko to jak jakieś intra...

Podsumowując:
+ gęsty, fenomenalny, powalający klimat, w coś takiego nie grałem od trzeciej części Thiefa
+ drogi wyboru, swoboda
+ oprawa
+ potencjalny materiał na milion świetnych gier w tym świecie, nawet crpg

- długość gry

9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones