PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616133}
7,4 1 261
ocen
7,4 10 1 1261
Disney's Hercules Action Game
powrót do forum gry Disney's Hercules Action Game

playstation

ocenił(a) grę na 8

pamietam jak ta gra byla tez na szaraka. to byla jedna z pierwszych gier jakie mialem na playstation i moge stwierdzic ze jak na platformowke w tamtych czasach byla bardzo udana:)

ocenił(a) grę na 9
lukasz12548

zgadzam się z Tobą - super gierka - czasami też sobie w nią dalej pogrywam dla zabicia czasu.

ocenił(a) grę na 9
Siachu

Popieram kolegów, Hercules to bardzo udana platformówka na bazie filmu co zazwyczaj nie jest niczym dobrym. Pierwszą wersję gry zakupioną na giełdzie komputerowej na Grzybowskiej miałem jeszcze z Niemieckim dubbingiem (zgroza !!!).

lukasz12548

moja gra z dzieciństwa pośród wielu innych .. ahh :) kiedyś doszłam najdalej do rundy co leci na swoim koniku a ostatnio jak już mam ją na PC udało mi się przejść całą ehehehhe ;P oczywiście po wielu próbach ale udało się ^^

ocenił(a) grę na 9
madziulek92

Ja wyciągnąłem z 4 miesiące temu konsolę i ani się obejrzałem jak przeszedłem całego Herculesa. Wciąga bardziej niż wszystkie CoDy, GTA i Assassiny razem wzięte :D

ocenił(a) grę na 7
maciekges

Przyznaję, że gra dobra. Do tej pory posiadam i grę i konsolę Playstation. W tej grze były ciekawe również przerywniki filmowe wyjęte z filmu Disneya.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones