PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655908}

Divinity: Grzech pierworodny

Divinity: Original Sin
7,8 1 278
ocen
7,8 10 1 1278
Divinity: Grzech pierworodny
powrót do forum gry Divinity: Grzech pierworodny

Najtrudniejszy boss?

ocenił(a) grę na 7

Moje typy:
1. Boreas - jak dla mnie zdecydowanie najtrudniejszy skurczybyk w grze, mając 14 lvl walczyłem z
nim koło 15 minut. Powtarzałem go trzy razy.
2. Robot w jaskini - początek gry i pierwsze problemy, co prawda nie zginąłem, ale strasznie
mało brakowało. Wszystkie postacie prawie martwe, zużyty jeden zwój wskrzeszenia.
3.Braccus Rex - wchodzę sobie do pomieszczenia, a tu za chwilę jednym czarem zabija dwójkę
moich głównych bohaterów. Nauczyłem się przywoływań i poszło jak z płatka.

Ostatni boss prościutki, czasami miałem większe trudności z normalnymi potyczkami na mapie,
zwłaszcza z początku. Najbardziej w grze denerwowała mnie lawa, porażenie prądem i
przewrócenie na lodzie! zawsze tak z niczego

ocenił(a) grę na 8
Mower13

Przeszedłem grę z 8 razy (raz na easy, reszta na hard) w różnych kombinacjach (po każdym robiłem sobie przerwę i wracałem zaczynać od nowa), najtrudniejszym bossem imo jest Braccus Rex, jeśli byłem w stanie go pokonać przyjętym party (zazwyczaj dwójka bohaterów z perkiem Lone Wolf) to potem już szedłem jak burza. Gra jest świetna, oby Pillars of Eternity było równie dobrze przemyślane i wykonane.
P. S. Twórcy planują kolejne gry na silniku użytym przy Original Sin, więc szykują się nam kolejne wspaniałe przygody, bo co by nie mówić to fizyka, grafika i wykorzystanie otoczenia w taktycznej walce zrealizowane są tutaj wyśmienicie.

Apiseq

niom, silnik niesamowity.

Mower13

władca śmierci - ominąłem go całkowicie za pomocą niewidzialności u całej drużyny, bo te jego teleportowanie mnie wkurzało ostro.

Mower13

i tak mnie tez to przerwacanie sie denerwowało, niby realistyczne ale czasami irytowało no ale jak mus to mus.

użytkownik usunięty
Mower13

Boreas... hmm, ciekawa sprawa, bo poszło mi z nim łatwo. Generalnie znając właściwości przeciwnika, każdego można ograć bez większego trudu, może czas jest tu jedynie trzymaniem nas w dłuższym napięciu. Gra od początku wprowadza do tego czego można spodziewać się po bossach. W rezultacie okazuje się, że walki nie są tak ciężkie jak sobie wyobrażamy a nawet dużo łatwiejsze. Łatwiej idzie wtedy kiedy mamy dobry sprzęt i ciuchy ale przede wszystkim taktykę do walki z żywiołami i zdobytą w grze praktykę, bo przecież o to w tym chodzi :) Zwykle gram na poz. hard, bo najbardziej to mi odpowiada w walkach strategicznych i turowych. Świetna gra, trzeba przyznać i grałam w to 3 razy a teraz po kilku latach zacznę chyba od nowa :D Za każdym razem mam inny skład drużyny i inaczej prowadzę każdą walkę. Ta gra przyciąga i za każdym razem daje nowe możliwości, nie nudzi się! Pozdrawiam wszystkich graczy i fanów DOS :) POWODZENIA! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones