PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616864}

DMC

DmC: Devil May Cry
7,7 4 170
ocen
7,7 10 1 4170
DmC: Devil May Cry
powrót do forum gry DmC: Devil May Cry

Dante

ocenił(a) grę na 10

Cóż wg mnie w tej części Dante wygląda super! Jest przystojny i w ogóle xD wG Mnie jest on
podobny do Jensena Acklesa z Nie z tego świata ;D

ocenił(a) grę na 8
Laska2343

Wygląd wyglądem (mnie osobiście się nie podobał ten czarny irokez a la gimbaza), jednak zachowanie Dantego pozostawia trochę do życzenia. Wielu ekspertów niedzielnych myśli, że Dante w poprzednich częściach był pyskaty (WTF????). ON NIE BYŁ PYSKATY!. To była arogancja i humor, dość specyficzny. Pyskować to może uczeń gimnazjum do nauczycieli.

Poza tym, czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Dante z DmC jest tępy? Za grosz poczucia humoru, przekleństwa i marne pyskówki nie czynią z niego prawdziwego Dantego. Nero z czwórki mógłby go uczyć, jak się powinien zachowywać.

ocenił(a) grę na 8
Xsen

Odniosłam identyczne wrażenie co ty Xsen. W DMC 5 grało mi się świetnie, ale Dante z tej gry był jednak wielkim minusem. Zresztą okiem dziewczyny, moge powiedzieć, że o wiele przystojniejszy jest Dante-blondyn.

agnieszkstys

Raczej Dante-białowłosy.

ocenił(a) grę na 5
ShaggyTM

I to właśnie prawdziwy Dante, w DMC jest tylko kiepska podróbka.

ocenił(a) grę na 6
Szatan1997

Ciężko nazwać podróbką coś co wyszło spod tych samych skrzydeł co "oryginalna" seria. Mi się tam grało całkiem fajnie, a Dante...tutaj Dante jest dzieciakiem. Chyba większość z was chyba już zapomniała jak to jest być młodszym skoro takie komentarze piszecie.

ocenił(a) grę na 6
Szatan1997

Btw fajny avatar ;d

ocenił(a) grę na 5
Mrs_Willis

Hmm...DMC nie jest od CAMPCOM ...costam nawet czytalem ze jeden z tworcow nie byl z tego zadowolony. Ogolnie rzecz biorac, nie podoba mi sie jego nowy wizerunek, ale przecież to jest inna historia zupelnie ;D tylko podobne motywy :) A dziekuje Pani Willis Pani avatar rowniez ;D

Laska2343

Niewiem dlaczego, ale on mi przypomina młodego Brada Pitta z Podziemnny Krąg. Zdecydowanie Dante w poprzednich częściach był nieporównywalnie lepszy, ale ten nowy nie jest aż taki zły. Trzyma poziom, ale niestety niższy niż poprzedni. Ogólnie przyjemnie się grało.

Laska2343

A mi raczej Harry'ego Lloyd'a. Oczywiście nie jako Viserys'a w GoT, tylko z filmwebowego zdjęcia. Lekko zalatuje również H. Cristensenem. Jensen? Czy ja wiem... W sumie mają podobną fryzurę. ;) Ogólnie trudny do opisania, ale też mi się podoba. Jak dla mnie lepszy od starego. Btw, rozwaliła mnie scenka jak założył tą białą ,,peruczkę''. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones