PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616864}

DMC

DmC: Devil May Cry
7,7 4 165
ocen
7,7 10 1 4165
DmC: Devil May Cry
powrót do forum gry DmC: Devil May Cry

Które Devil May Cry najbardziej lubicie?

ocenił(a) grę na 8
Milosz12345678910

trójka najlepsza

ocenił(a) grę na 8
SuperO_2

zgadza się trójka jest najlepsza!

Milosz12345678910

Jedynkę...

ocenił(a) grę na 9
Milosz12345678910

1. DMC 4 / DmC
2. DMC 3
3. DMC
4. DMC 2

Milosz12345678910

według klimatu:
1. I
2. II
3. IV
4. III

Według grywalności:
1. III
2. IV
3. I
4. II

W DMC niestety nie grałem, ale jakoś mnie odstrasza fakt, że jest zrobione przez inną wytwórnię no i Dante to menel. Brak japońskich animcowych klimatów psuje tę grę :/

ocenił(a) grę na 8
gizmo666

przeciwnie manga ssie to jedyny powod, ze sie zabralem za nia, a nie gralem w poprzednie

mihas

manga to komiks. A anime jest fajne w mojej opinii - i mnie zachęciło do grania w Devil May Cry. Rozumiem, że nie każdemu może się podobać, ale mówiąc, że "manga (w domyśle: anime) ssie" pokazujesz tylko brak kultury. Można to napisać inaczej, a nie zawalać jak chłop ze wsi.

ocenił(a) grę na 8
gizmo666

co ja poradze jestem z Polski, lepiej nie bedzie :))

mihas

też jestem - ale byłem za granicą, może tam kultury podłapałem...

gizmo666

Manga , a anime, wielka mi różnica , wy otaku.

ocenił(a) grę na 10
Milosz12345678910

Nazwij mnie heretykiem ale DMC to najlepsza część w jaką grałem :o Sam nie mogę w to uwierzyć, ale bawiłem się znakomicie zarówno na pierwszym jak i za szóstym/siódmym razem, przechodząc kolejne levele na coraz wyższych poziomach trudności. System walki jest świetnie wyważony, grafika śliczna, miejscówki epickie, bossowie paskudni. Cud miód i beznadziejne DLC ;b

ocenił(a) grę na 8
piterq

całkowicie się zgadzam.Jestem fanem serii od w sumie już dłuższego czasu,grałem po wielokroć w części pierwszą,trzecią i czwartą,przechodząc na wszystkich możliwych poziomach,stosując przeróżne kombinacje broni i stylów,chłonąc fabułę i wielbiąc większość postaci...ale!Uważam jakoś że najnowsza część - DMC:Devil May Cry - jest najlepsza że wszystkich.Owszem,postaci nie są za cholerę tak zabawne/ciekawe/charyzmatyczne/niezapomniane jak wcześniej,ale fabuła zrobiła krok do przodu a może i dwa,lokację są piękne i kreatywne,nawet platformowe elementy uczynili ciekawymi.A Furia w wyprowadzaniu combosów jest większa niż kiedykolwiek.

P.S. : Hmm...serio DLC Ci się nie spodobało ;p ? Damn,dla mnie Vergil Downfall to mistrzostwo,wiadomo że cholernie krótkie ale mucka jaką jesteś wstanie zorganizować po zmaksowaniu postaci to istne miodzio.Chociaż w sumie bugi bywały męczące,to w sumie mogę zrozumieć...

Ale tak,jeżeli ty jesteś Heretykiem to i ja muszę być.Ta giera jest wybitna.

Milosz12345678910

Trójka najlepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones