PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616864}

DMC

DmC: Devil May Cry
7,7 4 165
ocen
7,7 10 1 4165
DmC: Devil May Cry
powrót do forum gry DmC: Devil May Cry

Emo May Cry :(

ocenił(a) grę na 2

Pokazują jak łatwo zniszczyć dobrą gre

DB_Mafia

okaże się co z tego wyjdzie jak się pogra ;)

DB_Mafia

emo-wygląd Dantego nie jest najgorszą rzeczą, gdyż zdaje się, że przefarbowali go na czarno po to, żeby kontrastował z normalnym, białym Dantem po tej "przemianie" (devil trigger?) - przynajmniej tak wynika z trailera. Mnie bardziej martwią dwie inne rzeczy - 1. zbyt kolorowa, za mało mroczna grafika (od razu widać, że inne studio) i 2. muzyka (co to w ogóle do nędzy jest? mam nadzieję, że w grze zaprezentują inne kawałki, niż na trailerze...O.o)

Artychryst

no ale devil may cry 4 tez byl masakrycznie kolorowy a jesli chodzi o muzyke to najlepsza byla w 3. wgl trójka byla najlepsza

szmylc3

masz rację; )

szmylc3

Czwórka nie jest kolorowa, no gdzie niby? ;p Wczoraj kupiłem i pogrywam na Iksie, nic takiego nie zauważyłem, a w poprzednie części grałem i porównując choćby do trójki to nie jest źle. Ogólnie, gra wg mnie jest niesłusznie besztana, gdyż jest zajebista. :]

DB_Mafia

Zobaczymy co z tego wyjdzie.... jestem absolutną i wierną fanką DMC i nie powiem nieźle mnie zabolało, gdy zobaczyłam pierwsze zapowiedzi. Dante bez białych włosów to już nie Dante. Ok, że jest szczeniakiem... ale jest też demonem... Skoro Dante ma w wieku lat 17/18 brązowe włosy, to czemu Nero w części 4 takich nie miał? Myślałam, ze po 4 już gorzej nie będzie, bo gra choć ładna, była łatwa i z tym smiesznym, nowym chłopcem, który w dodatku dostaje w spadku Yamato.. cholera wie czemu...

Osobiście najbardziej lubię 3... dlatego jakoś tak... smutno mi patrzyć na te wszystkie udziwnienia.

Rozgrywka ta sama... ok... ale co to za przyjemność rozwałki, skoro główny bohater już nie ten sam?

Eh :C

zgram na pewno... cierpiąc... ale zagram..

Pozdrawiam.

DensuNoBaka

Czwórka miała nieco inny klimat ale i tak byla super. Niewiedzialem nawet ze jest besztana. Fakt, fabuła taka troszku bardziej pod Final Fantasy niż Devil May Cry ( tzn. Mi się tak skojarzyła), ale nadal gra się super i jest dość trudna. No zobaczy się jaka będzie piątka, a jak się okaże że jest dobra, to będę jeszcze bardziej żałował, że to nie ten dante

ocenił(a) grę na 7
DB_Mafia

Twórcy doszli pewnie do wniosku, że stary Dante został już wyeksploatowany i dalsze rozdrapywanie jego historii nie ma sensu. Z jednej strony szacun dla nich bo niewielu autorów (czy to gier, czy filmów) potrafi to zauważyć i ciągną bezsensowne niekończące się sequele, które tylko denerwują fanów oglądających je z szacunku do serii . Z drugiej strony 'What The F*ck?!' "Zrezygnujmy z dobrego bohatera żeby nie złościć fanów. Lepiej ich wku*wić nowym i beznadziejnym" ?

ocenił(a) grę na 9
DB_Mafia

To jest emo wygląd?
Jak dla mnie wygląda bardziej jak ćpun po ciężkich przejściach poza tym to nie jest Dante,tylko nowa postać.
Gratuluję oceniania gry po trailerze! *owacje na stojąco*

ocenił(a) grę na 7
Kisamcia

Ale właśnie nie oceniamy całej gry a jedynie głównego bohatera.

ocenił(a) grę na 9
kcpr

Jednakże nie grałeś jeszcze w nowego DMC, a już oceniasz bohatera jako beznadziejnego.

ocenił(a) grę na 7
Kisamcia

Tak. Może to płytkie ale po trailerze już widać że nie będzie to Dante jakiego znamy z poprzednich części. Jak koniecznie chcieli takiego bohatera to mogli dla niego zrobić osobną serię, a nie wciskać go na siłę fanom, którzy 3 lata czekali na kolejną grę z siwowłosym luzakiem zabijającego demony z kawałkiem pizzy w ręce. Zamiast tego dostaniemy gówniarza po traumatycznych przejściach, sądząc właśnie po trailerze, który się będzie mścił całą grę. Oczywiście może zbudują wokół niego ciekawą i rozbudowaną fabułę a on sam będzie bardzo głęboką postacią. Tyle że nie taką jakiej wszyscy oczekiwali.

ocenił(a) grę na 9
kcpr

Nero też pojawił się niedawno,a w ostatniej kierowanie postacią Dante`go było bardzo ograniczone.
Osobiście liczyłam na rozwinięcie wątku z filmiku na zakończenie ostatniej części ale nie mogę się doczekać bo nowa postać i świat zapowiada się supr. Poza tym, nie zdziwiłabym się, gdyby dowalili wątek z Dantem. Cieszę się,że nie kontynuują na siłę czegoś, na co pomysłu nie mieli.

ocenił(a) grę na 9
DB_Mafia

Raczej Twilight May Cry:
http://static1.blip.pl/user_generated/update_pictures/1305379.jpg

ocenił(a) grę na 10
pawelecki96

Na szczęście okazało się, że ten emo wygląda uległ zmianie, Dante już nie wygląda Pattinson :) Na SS można jeszcze zobaczyć jak wygląda Dante przed wydaniem gry i powiem szczerze, że gdyby wyglądał tak w grze to oceniłbym ją co najmniej o 1 pkt niżej, teraz wygląda chociaż w miarę normalnie :) I fajnie zrobili końcówkę - zostały mu białe włosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones