PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616864}

DMC

DmC: Devil May Cry
7,7 4 172
oceny
7,7 10 1 4172
DmC: Devil May Cry
powrót do forum gry DmC: Devil May Cry

Mój krótki wywód

ocenił(a) grę na 7

No cóż, nie uważam pomysłu z brunetem za dobry pomysł. Na pewno dobrym pomysłem było ogłoszenie tego tak wcześnie. Część ludzi nadal jest wkurzona na gości z NT, a części już przeszedł gniew i zaczynają szukać pozytywów. Co prawda goście z NT z początku dolewali oliwy do ognia tym całym gadaniem, że "stary Dante nie był dość cool", ale potem zmienili sposób gadania. Teraz mówią tylko o nowym Dante, że jest młodym, dzikim szczeniakiem bez perspektyw, a starego nie wspominają. Po kilku udostępnionych gameplayach widać, że w samej rozgrywce wiele sie nie zmieniło, więc możemy znów spodziewać się radosnej rozwałki. A biorąc pod uwagę, że poprzednie gry NT też opierały się na walce, to ten jeden element możemy z góry uznać za udany. Na resztę elementów trzeba poczekać, ale ja liczę na tych kolesi.

ocenił(a) grę na 9
moooras

Mnie tam nowy DMC się podoba. Fajna postać, nowe bronie, nowe miejsce, nowi wrogowie, wszystko nowe ^ ^ Nawet muzyka troche się zmieniła. Tylko szkoda, że ta gra nosi tytuł starej dobrej młócki z Dantem ;) Ale liczę na udaną produkcję i już zacieram łapki ^ ^

4cryingwolf

DMC może być bardzo dobry,nie przeszkadza mi dante,a poza tym bardziej mi przeszkadzał nero z devilmaycry 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones